Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Złombol 2010 by BTT TEAM ;D

  1. #1
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa

    Złombol 2010 by BTT TEAM ;D

    Witam z racji trochę dziwnych pomysłów ,które przychdzą mi i moim znajomym do głowy przedstawiam kolejny projekt ;D.


    Zacznę od początku ;)

    BTT TEAM (Banda Tempych Turystów,nazwa powstała po 24 godzinach spędzonych w autobusie jadącym do Czarnobyla ;D degustując się "herbatką" ) wpadła na kolejny szalony pomysł pojechać na Złombol 2010 ;D.Ponieważ Czarnobyl znamy już jak własną kieszeń chcieliśmy kolejnych wrażeń.Padło na wyjazd autem rodem z PRL-u do Istambułu. Jest u nas lekki bakcyl zaszczepiony tymi autami więc padło na auto rodzimej produkcji Fiata 125p ;D .Ja posiadam takie auto lecz szkoda mi było klasyka z 75 roku na taką wyprawę (silnik 1300 i 4 biegi ,zmęczył by się biedak,kumpel posiada 90 rok i przebieg orginalny 36 tyś więc też odpadł ;D )Szukaliśmy długo ,kraju też poznaliśmy trochę z racji oglądania "igieł".. przyznam ,że czasem wyglądało to jak przy zakupie igły e32,e38 ;D niebitej i w stanie gabinetowym ;D ;D ;D .Smae parchy i zgniłki .... szkoda opisywać i wrzucać fotek ....

    Po opadnięciu wszelakich sił zwykłych i nadprzyrodzonych trafiło się jak to zwykle bywa ogłoszenie z wawki ( mimo przejechanych kilku tyś km) czyli auto stojące pod nosem .Ja już nie miałem nawet chęci go oglądać .... Ku zdziwieniu ...auto było tak jak w opisie po blacharce i po szczepanie silnika na polonezowski ze skrzynią 5-tką.... o to nam chodziło ;D ;D ;D ;D ;D

    Auto posiada wspomaganie ,szyberdach ,nowe wachacze ,resory , ze zdrową podłogą i silnikiem ;D

    Rundka i stoi w garage ;D

    Teraz kilka fotek Bolida BTT TEAM :] :]

    Auto zaraz po zakupie ;D



    Nie posiada zderzaków .... "szpoiler" by rzemiosło ,ale zaczyna mi się podobać ;D Dostanie z tyłu nowy zderzak a z przodu halogeny ;D



    "Flejmy" zostaną usunięte... ;D



    Przymiarka nowego felunku alpinki z e21 ;D



    Z moim dziadkiem '75 przejściówka wiadomo ,że czerwony jest szybszy ;D



    Pełna preznecja ;D





    Motylki zostaną zamontowane u mnie w przejściówce po renowacji ;D
    Próbne projekty naklejek z nazwiskami i logo BTT TEAM ;D





    A teraz omówienie całego projektu ....

    cytat ze strony www.zlombol.pl

    ....pare informacji, co Ciebie czeka w 2010:
    Zlombol Transcontinental - największe wyzwanie w historii Zlombolu! Katowice - Azja. A dokładnie oznacza to dla uczestników przejechanie Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii i w końcu Turcji aby dotrzeć do Bosforu, który dzieli w Stambule Europę od Azji! Czeka nas przetarcie przez Tatry, Transylwanię i Karpaty Rumunskie, czekają nas upały, przejazd największej europejskiej aglomeracji Stambułu, czekają nas awarie, nerwowe załamania i wiele więcej...


    Złombol, to extremalna wyprawa samochodami komunistycznej produkcji lubkonstrukcji z celem uzbierania pieniędzy na zakup rzeczy dla dzieci z domów dziecka. Wartość zakupu pojazdów, nie licząc napraw przygotowawczych, to orientacyjnie 1000 zl. Dotychczasowe trasy prowadziły z Katowic do Monaco i z Katowic na arktyczne koło podbiegunowe aby pokazać, że mimo wszystkich obaw, da się dojechać takimi "złomami" do wyznaczonego celu. Trasy były bardzo ciężkie: alpy z bardzo stromymi podjazdami, serpentyny, duża odległość, pustki skandynawskie, łosie, mróz i upały. Trzeba mieć świadomość, ze Złombol to nie jest zlot zadbanych Young timerów z zorganizowana wycieczka. Nie ma mechaników, nie ma assistance, nie ma lawety, nie ma części, sprzęt którym jedziemy jest stary i zmęczony!


    Istnieje ryzyko, ze w razie poważnej awarii, będziecie musieli utylizować wasz pojazd po drodze i wracac w inny sposób do Polski! Jest tak bo Złombol polega na tym, aby zrobić coś wyjątkowego! Jest to wyczyn! Jeżeli dalej jesteście zainteresowani, aby do nas dołączyć, to przeczytajcie w jaki sposób zbieramy i jak wygląda wyjazd.

    Zbieramy na dzieci, udostępniając darczyncom powierzchnie
    reklamowe na naszych samochodach. Darczyncy umieszczają swoje logo firmowe lub zdjęcia i inne wymysły na naszych bolidach, wpłacając pieniądze na konto akcji. Z tych wpłaconych środków 100%!! Jest wykorzystane na rzecz dzieci z domów dziecka! Doszliśmy
    do kolejnej przeszkody dla naszych uczestników:
    Całość wyjazdu musicie opłacać w własnym zakresie. To jest zakup auta,
    przygotowanie auta do wyjazdu, paliwo, noclegi, opłaty za autostrady, promy, naprawy po drodze, lawety, naklejki! Całość wpłaconych pieniędzy idzie na dzieci....nie ma jakiegokolwiek finansowego wsparcia dla uczestników! Dalej zainteresowani?

    Wyjazd wygląda tak, ze są ustalone punkty noclegowe, w których się spotykamy. Trase odbywacie w własnym zakresie, nie jedziemy cały czas w jednym konwoju! Zalecamy CB Radio aby ułatwić komunikacje z innymi uczestnikami i zmniejszyć koszty roamingu!


    Zlombol nigdy nie dotarl na inny kontynent!
    Będzie dalej!
    Będzie bardziej extremalnie!
    Będzie wielki wyczyn!
    Będzie wielka przygoda!
    Dalej zainteresowani? Na pewno



    Jest to kolejna szalona wyprawa tego teamu i mam pytanie czy ktoś chciałby wpłacić na dzieciaki w formie reklamy na naszym bolidzie Szalonym Kaziku ??

    Jeśli tak walcie drzwiami i oknami im więcej zbierzemy na bąble tym więcej będą miały uśmiechu bo niestety tylko tyle możemy im dać ...

    W tym temacie bede umieszczał fotki i przeróbki naszego Kazia ;D

    Więc do dzieła cel szczytny ;D

    Pozdrawiam Anatol ;D

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    :shock: Wow! jesteś kozak jak się na takie coś piszesz. :shock: i szacunek za szczytny cel.

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Mega akcja może kiedyś uda mi się z Wami gdzieś wybrać:) Życzę powodzenia !!

  4. #4
    Fajowa akcja się szykuje :)

    Już nie mogę doczekać się relacji z tego wydarzenia. Trzymam kciuki za szczęśliwy powrót ;) :medit:

  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Gratulację !!!
    A mówiłem, że w Wawce napewno cos będzie :D Wygląda naprawdę fajnie - porównując np tego z Kęt . Pokusiłbym sie o stwierdzenie, że ten to stan salonowy ;D
    Teraz trzymam kciuki by wyjazd sie udał i czekam na PW - wiesz z czym ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    O, Dżizas! ;D
    Lubię dalekie wycieczki samochodowe, ale do czegoś takiego chyba jeszcze nie dojrzałem.
    Powodzonka Anatol!

    PS. macie już pomysł na przyszły rok? Władywostok brzmi nieźle ;D
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #7
    no no, trzeba mieć ogromną pasję i wielkie zaparcie ;)

  8. #8
    Bierz Arturo aparata i uwieczniaj wszystko. Będziemy czekać na fotoreportaż ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  9. #9
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Ło kurczę, niezła akcyja ;)
    Skoro start we wrześniu, to może mój Pancernik Potiomkin wziąłby udział... Pancernik to '77 GAZ M-24 Wołga. 90% oryginał
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Wzorowa wycieczka :> Widziałem o tym ostatnio reportaż w telewizji i się zastanawiałem czy się na to skusisz :)

    Czekam na piękną fotorelację :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •