Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Malowanie całego BMW

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Dlatego trzeba znaleźć osobę, która umie dobrać dobrze lakier i poświęcić na to chwilę - bierzemy stary element, dobieramy farbę po numerze, malujemy kawałek na miejscu - oglądamy w świetle dziennym (!) - oceniamy - czy za jasny/ciemny, czy więcej mniej metaliku/perły - mieszamy, malujemy itd - aż do skutku. Ale to nie wszystko - bo na ostateczny kolor ma wpływ np. także naniesionej warstwy lakieru podczas malowania ;)

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ACS
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    237
    BMW
    E-38
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Dlatego trzeba znaleźć osobę, która umie dobrać dobrze lakier i poświęcić na to chwilę - bierzemy stary element, dobieramy farbę po numerze, malujemy kawałek na miejscu - oglądamy w świetle dziennym (!) - oceniamy - czy za jasny/ciemny, czy więcej mniej metaliku/perły - mieszamy, malujemy itd - aż do skutku. Ale to nie wszystko - bo na ostateczny kolor ma wpływ np. także naniesionej warstwy lakieru podczas malowania ;)
    Jak by tak mieszalnie miały lakiery dobierać to po kilku tygodniach by z torbami poszły,nie zapominajcie że jeszcze duży wpływ ma bezbarwny.

  3. #43
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Cytat Zamieszczone przez ACS
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Dlatego trzeba znaleźć osobę, która umie dobrać dobrze lakier i poświęcić na to chwilę - bierzemy stary element, dobieramy farbę po numerze, malujemy kawałek na miejscu - oglądamy w świetle dziennym (!) - oceniamy - czy za jasny/ciemny, czy więcej mniej metaliku/perły - mieszamy, malujemy itd - aż do skutku. Ale to nie wszystko - bo na ostateczny kolor ma wpływ np. także naniesionej warstwy lakieru podczas malowania ;)
    Jak by tak mieszalnie miały lakiery dobierać to po kilku tygodniach by z torbami poszły,nie zapominajcie że jeszcze duży wpływ ma bezbarwny.
    Pewnie, że tak :) Ale czego się nie robi dla 7er ;)


    Ps - to malowanie na miejscu to wystarczy np. pędzelkiem kawałek (żeby ktoś nie myślał, że pół maski malujemy) :D

  4. #44
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    72
    Jestem po ocenie, co do malowania. U mnie taki zabieg, za całość 2500 wraz z materiałami.
    Na stanie:
    e28 524, 87
    Primera p11, 99

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    podepnę się pod temat mianowicie w lipcu planuje pomalować bunie i niestety w Elblągu nie znalazłem dobrego lakiernika może zna ktoś jakiegoś dobrego magika z okolic Gdańska?>Pozdrawiam

  6. #46
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez miglanc153
    podepnę się pod temat mianowicie w lipcu planuje pomalować bunie i niestety w Elblągu nie znalazłem dobrego lakiernika może zna ktoś jakiegoś dobrego magika z okolic Gdańska?>Pozdrawiam
    ..w morągu jest magik że chłopaki z olsztyna latają tam :) np. to e36 z Syndykatu-auto mojego dobrego kolegi...

    http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic...r=asc&start=80


    ..namiary mogę Ci załatwic-robili też e30 cabrio i e39 po uderzeniu w środkowy słupek...profi robota

  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    no i elegancko o namiary cie scigne na początku lipca na pewno gdzieś cie dopadnę tu na forum No i oczywiście jak będzie git e32 wyglądało to wielka flaszka za pomoc będzię .....pozdro


    Edit: ->
    Staraj się zwracać uwagę na pisownię, bo oczy bolą ;)

    e32maaaciek wedle życzenia :D

  8. #48
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    ...zaraz Cię za błędy ścigną ;D a swoją drogą za e36 wyszło 3500zl chyba...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •