Witam,

Jestem tutaj nowy. Od jakiegoś czasu noszę się z zakupem pierwszego w życiu BMW - na pierwszy ogień poszło E60 jednak z tego co zdążyłem ustalić nie jest to jakaś specjalna rewelacja jeśli chodzi o model (mowa o wyposażeniu, silnikach diesla zwłaszcza). Znajomy zaproponował mi abym wziął pod uwagę również E65 (2003/2004) - ale jak dobrze myślę 730d to ten sam silnik co i w E60 (218PS - po pierwsze wydaje mi się z słaby do tej paki a po drugie jeśli to to samo to będzie sprawiał problemy). Przeszło na benzynę - ale tutaj dylemat i temat morze - pojawia się kwestia instalacji LPG - czy do modelu 735i można bezproblemowo założyć LPG (rozmawiamy o renomowanych markach typu Prins czy BRC) i bezproblemowo się poruszać ? jaki ma to wpływ na żywotność silnika - i jakie mogą być skutki "uboczne" powyższego zastosowania tego typu paliwa.
Proszę o wszelkie opinie na ten temat - zarówno Za jak i przeciw - oczywiście bez wycieczek w stylu jak cię nie stać na paliwo do 7er kup sobie fabię ... czy też wiocha mieć w BMW LPG

Pozdrawiam i dziękuję z góry