Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Skradziono samochód

  1. #1

    Skradziono samochód

    Wiem że to pewnie nic nie da, bo auto jest już gdzieś na Ukrainie albo pocięte w szopie na drugim końcu kraju, ale mimo wszystko spróbuję.

    Dzisiaj w nocy (20/21 kwietnia) skradziono koledze spod bloku w Krakowie na os. Bieżanów Nowy srebrną Corollę Verso sprzed liftu (2007r.) z blachami KR 1111Y. Jakby się zdarzył cud i ktoś się natknął, to wiecie co robić :)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    185
    poszla na czesci i dawno mozna znalezc juz ja na allegro albo na jakims szrocie, tylko ze w kawalkach...
    wspolczuje...

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Uff odetchnąłem z ulgą.Już myślałem że Ci żuka ukradli :x

    Oczywiście żart...

    Jak nie miał AC to ma pecha,auto czego mu nie życzę już raczej się nie znajdzie bo tak jak piszesz już jest pewnie za wschodnią granicą :?

  4. #4
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Panowie takich auto za wschodnią granica nikomu nie potrzeba ,maja inne ,lepsze :)
    Zapewnie juz ją rozkręcili i sie na części sprzedaje w RP :)

    p.s wywieżć kradzione auto za wschodnią granicę jest bardzo trudno ,tym bardziej ,że to jest tanie auto :)

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Kurde....., żebym się w język nie ugryzł, ale jakąś toyote z wieloma jedynkami wczoraj rano widziałem postawioną w Hucie w okolicach os. Stalowe/Willowe/Ogrodowe (?).

    Jutro będę tam chodził po kilku dachach, to się jeszcze porozglądam. 8/
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  6. #6
    No szanse niemal zerowe, ale rzuć okiem Hubertus. Srebrna, wnętrze czarne, powinna być na toyotowskich alusach, KR 1111Y- dość charakterystyczne blachy.

    Toyoty są mało chodliwe, a Corolla Verso to już wogóle.... Musiała być na zamówienie kradziona. W ogóle jednej nocy na 15-tysięcznym osiedlu wsiąkło 3 auta: Verso, A3 i jakąś stara Hondę- przypadek to raczej nie je był... Fura oczywiście była ubezpieczona, ale co z tego. Człowiek bez auta, kasę nie wiadomo kiedy wypłacą, no same problemy. Poza tym auto w topowej opcji (tylko brak skóry) z klekotem D4D po niecałych 3 latach ubezpieczalnia wyceniła na 51 tyś, gdzie nowa kosztowała ponad 100tyś. No ale oni nie byli by sobą gdyby nie zaniżyli. Tym bardziej że fura mechanicznie i wizualnie w stanie idealnym, a przelot niemały, bo coś koło 90tyś.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  7. #7
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Co do kradzieży na zamówienie, to słyszałem historię że u nas we Wrocławiu ukradli jakiemuś handlarzowi Minimorrisa, i po jakimś czasie zobaczył na ulicy identyczne tylko z przemalowanym dachem, przyniósł kluczyki i otworzył je normalnie..

    Fajnie jakby ta Toyota się znalazła w ten czy inny sposób.

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    dentyczne tylko z przemalowanym dachem, przyniósł kluczyki i otworzył je normalnie..
    To od nas.... Roberto też jak stracił kiedyś audi - przyszedł ze swoimi kluczykami do swojego auta i wrócił do domu.

    ____________
    @ Jey
    - jak znajdę to narobię szumu, ale na razie nic nie wiadomo (choć na bank jestem pewien to to właśnie to było, chyba że cwany złodziej zamienił blachy do kradzieży.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  9. #9
    Jak by co, to dzwoń od razu po niebieskich. Auto jest zarejestrowane na Stanisława Zielińskiego, ul. Heleny 14/101
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    no i nic .... nie ma i pewnie nie będzie

    albo z nowym lakierem nie wiadomo gdzie, albo na 50 półek jako części zamienne na giełdzie
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •