Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54

Wątek: piękne e23 z 7-forum.com

  1. #31
    @zduncio, dział przedstaw się czeka na Cię... ;D

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    @zduncio, dział przedstaw się czeka na Cię... ;D
    Ok, sorki, juz szukam odpowiedniego dzialu :)))
    Przedni napęd jest dla dziewczynek!

    E23 745i / 1980 r. / 3.2 turbo / 252 KM i inne modele :)
    www.ClassicBMW.pl

  3. #33
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    ależ piękny klasyk ;]
    ciekawe ile trzeba zapłacić / włożyć pracy żeby taki cel osiągnąć ///
    Pewność na każdym kilometrze ...

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez sennapowieka
    ależ piękny klasyk ;]
    ciekawe ile trzeba zapłacić / włożyć pracy żeby taki cel osiągnąć ///
    :) mowisz o tej czarnej E23??
    ...zakladajac, ze kupil ja w przyzwoitym stanie (bez koniecznosci lakierowania), to calkiem nieduzo - jesli chodzi o Niemcow, w przeliczeniu na PLN nieznacznie te koszta wzrosna, ale... nie jest jeszcze tak zle. Przykladowo: obszycie calego srodka nowa skora - do 5000zl; lampy tuningowe biale i czerwone od 500-1000zl; chromowanie/polerowanie felg - 400-600zl; dodatkowe udziwnienia - indywidualnie :)
    Przedni napęd jest dla dziewczynek!

    E23 745i / 1980 r. / 3.2 turbo / 252 KM i inne modele :)
    www.ClassicBMW.pl

  5. #35
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    nie chodziło mi o tak zwane "dodatki do życia" jak skóra czy zmiana lamp, w tym modelu chciałbym mieć wszystko dokładnie takie jak wyjechało z fabryki !
    Ciekawiły mnie ceny części ...
    Pewność na każdym kilometrze ...

  6. #36
    Cytat Zamieszczone przez sennapowieka
    (...)w tym modelu chciałbym mieć wszystko dokładnie takie jak wyjechało z fabryki ! Ciekawiły mnie ceny części ...
    Z tego co sie juz orientowalem, to w Niemczech wiekszosc czesci mozna kupic swobodnie o polowe taniej tego co u nas oferuja, dotyczy to nie uzywanych, ale wlasnie nowych czesci :) Jesli wlasciciel dbal o samochod, to "dolozenie" do stanu perfekcyjnego [pewnie nie bylo jakims strasznym wydatkiem... Najfajniejsze jest to, ze ceny starych, dobrze utrzymanych BMW - juz nie tylko w Niemczech, ale i w Polsce zaczynaja dorownywac cenom duzo nowszym modelom :)))
    Przedni napęd jest dla dziewczynek!

    E23 745i / 1980 r. / 3.2 turbo / 252 KM i inne modele :)
    www.ClassicBMW.pl

  7. #37
    AngelAgnes
    Gość
    piękne 23 ;) cud, miód..

  8. #38
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    17

    e23

    doprowadzenie do perfekcjii takiego autka wiaze sie z powaznymi kosztami!
    wiem bo sam robie od podstaw e23 732i.Chyba ze ktos zrowi samochod zeby bylo ladne dla oka. ja rozbieram moja niunie doslownie i w przenosni na czesci pierwsze.
    po za tym kasa to jedno a czas to drugie
    co do cen nowych czesci pierdoly sa tanie a powazniejsze rzeczy trzeba zaplacic!tak jak z e24 w anglii nowy blotnik lekko ponad 300f a u nas ponad 2tyś
    mozna matowac zamienniki duzo tanisze ale wtedy cala robota przy takim aucie nie ma sensu
    pozdrawiam

  9. #39
    Cytat Zamieszczone przez egzekutor
    doprowadzenie do perfekcjii takiego autka wiaze sie z powaznymi kosztami! wiem bo sam robie od podstaw e23 732i. Chyba ze ktos zrowi samochod zeby bylo ladne dla oka. ja rozbieram moja niunie doslownie i w przenosni na czesci pierwsze.
    po za tym kasa to jedno a czas to drugie (...)
    oj, nie przesadzaj...
    kupujac dobrze utrzymane auto, koszta renowacji sa bardzo niskie w porownaniu z kupowaniem jakiegos parcha i robieniu go od podstaw. To nadal bedzie parch, tylko odpicowany, nic wiecej, w ogole nie rentowne. Jesli chcesz miec auto sprawne i zadbane, to zacznijmy od kosztow zakupu - latwiej, pewniej, na poczatku z pozoru drozej, ale w dalszej czesci planu okazuje sie byc najtanszym wyjsciem. Pisalem juz wczesniej, ze za dobrze utrzymane e23 trzeba dac od 3000 euro (jak sie poszczesci) do ...zalozmy 6000 euro. Majac taki samochod, kosztowac Cie bedzie wlasciwie eksploatacja (oleje, inne plyny, hamulce itp), jakies zaprawki, moze pranie wnetrza, albo lekka jego renowacja i to wszystko. Kupujac pazdziocha za 3000zl, i chcac go zrobcic na igielke (o ile to w ogole mozliwe), to policz sobie koszta (i o ile dostaniesz jeszcze te czesci): zaprawki lub nowe wszystkie elementy nadwozia (???zl), malowanie calego auta (5000zl), nowy lub inny zdrowy silnik (1500-2000zl), nowa tapicerka (???zł) / stara + obszycie skora (5000zl), renowacja felg (1000-1500zl), nowe opony (od 300zl/szt) itd...........
    Ale jesli ma sie dobre autko i chce sie miec jeszcze lepsze, no to trzeba inwestowac, za 30 lat pewnie sie zwroci ;) - patrzac na ceny BMW z lat 60tych....

    Zgodze sie, ze czas to podstawa, ale mozna i przy takim aucie spedzic i 2 lata (moj juz stoi od kwietnia 2008 roku i wlasciwie jest przepychany z kata w kat jak na razie, choc jedynie trzeba uszczelke pod glowica zmienic i zrobic mu ze 3-4 zaprawki), ale nie ma kiedy...

    http://photos.nasza-klasa.pl/2346410...5909f7c15.jpeg

    Ale jak juz bedzie czas i wszystko gotowe... to radosc nieopisana :)

    pozdrawiam
    Przedni napęd jest dla dziewczynek!

    E23 745i / 1980 r. / 3.2 turbo / 252 KM i inne modele :)
    www.ClassicBMW.pl

  10. #40
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    i tej radości Ci życze jaknajprędzej !
    Pewność na każdym kilometrze ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •