Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: [mechanika] Przednie spręzyny e32 a e34

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez jarek88
    poprostu zaj.... wygląda
    ...dziękuję...


    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Ale teraz musi byc niżej

    A u mnie szerzej hehe się robi :medit: ...pewnie że spróbowac możesz sam jestem ciekawy jak to będzie :P Dawaj foty jak to ogarniesz :P nawet na gg

  2. #12
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Próbować będę :D

    Tak jak pisaliśmy na gg mniej wiecej mieliśmy równo bo tel się nie mieściły pod miskę :D

    Jak za bardzo rzucę na glebę (chodź nie sądzę ;D ) to sprzedam springi na 5er za pół ceny ;)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez e32maaaciek
    ..palucha wepchniesz w nadkole,więc tragedni niema heh może dlatego że opona jest ciut naciągnięta :] jakieś tam poglądowe foto ;
    a mógłbyś zmierzyć odległość od błotnika do osadzenia felgi na dole, tj tu pokazano:



    zmierz bez osób w środku, puste auto (choć tam podane jest inaczej) ale dla porównania ze mną :)


    Pozdrawiam

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    spoko,popraw ten obrazek :P a jutro lub pojutrze Ci podam ile u mnie jest.


    pozdro

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    69
    BMW
    E39 540i Touring
    Skąd
    Łódź
    Podpowiedzcie mi proszę czyli jak wrzucę sprężyny seria od e34 ( http://www.motoallegro.pl/item998850...od_monroe.html ) to przód pójdzie w dól o 45 mm? A jak jest ze sprężynami z tyłu, jeśli chciałbym założyć od e34 to muszę wymienić pewnie amorki od e34 i mocowania, tak? Bo mam cały taki komplet sprężyn Monroe e34 i nie wiem czy na tył nie lepiej poszukać sprężyn od e32 bo amorki mam dobre.

  6. #16
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    z tego co wiem to chyba amorki od e34 są inne niż w e32 sprężyny przypasują napewno ale amory raczej nie

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    69
    BMW
    E39 540i Touring
    Skąd
    Łódź
    Ale sprężyny do e34 na tył tez są inne niż w e32 i chyba nie będą z amorkami od e32, mam racje?

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez qba740
    Podpowiedzcie mi proszę czyli jak wrzucę sprężyny seria od e34 ( http://www.motoallegro.pl...zod_monroe.html ) to przód pójdzie w dól o 45 mm?
    o 45mm to nie ale o ok 10mm-15mm to napewno..bo o około tylu mm różnią sie długością sprężyny e34/e32 .A tył przypasuje normalnie,ale jaka tam jest różnica w wysokości w nominale to niewiem

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez qba740
    Ale sprężyny do e34 na tył tez są inne niż w e32 i chyba nie będą z amorkami od e32, mam racje?
    W przypadku tylnego zawieszenia trzeba wymienić całe kolumny.

    Sprężyny są skręcone na mniejszym promieniu, więc w kolumne od e32 nie wejdą.
    Amory są w sumie podobne / lub mniej więcej takie same, ale sprężyny nie siądą i trzeba całość wymienić.

    -_____________________
    Acha - jak by kto był zainteresowany, to mam w zasięgu taki zestawik (komplecik) na tył z e34 540 z amorami sachs i dość świeżymi gumami (ktoś krótko przed "śmiercią" auta ładnie obrobił tylne kolumny).
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    ..no to ja niewiem jakim cudem mi wszedł cały kpl. -45/-30 od e34,bez najmniejszego problemu i auto siadło tak jak myślałem :)


    ps.sam tego niewymyśłiłem a dostałem privy że to będzie pasowało bez problemu :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •