Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: demontaz SERVA hamulcowego

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój

    demontaz SERVA hamulcowego

    Witam musze wymienic servo nie wiem jak sie za to zabrac.. pomozecie? pozdrawiam:)
    Biały

  2. #2
    Polecam zaopatrzyć się w TIS. Znajdziesz tam serwisową dokumentację różnych napraw. Z demontażem serwa nie powinno być większych kłopotów, ale trochę trzeba się narozbierać. Na pewno będziesz musiał zdemontować osłony nad pedałami w kabinie, żeby odkręcić serwo od ściany grodziowej.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Polecam zaopatrzyć się w TIS. Znajdziesz tam serwisową dokumentację różnych napraw. Z demontażem serwa nie powinno być większych kłopotów, ale trochę trzeba się narozbierać. Na pewno będziesz musiał zdemontować osłony nad pedałami w kabinie, żeby odkręcić serwo od ściany grodziowej.
    Servo wymienione.. wsadziłem z 3.5L :) trzeba odkrecic osłony z pod kierownicy.. zdjac zabezpieczenie z pedała.. odkrecic 4 śróby od serva i wyciagnac.. oczywisćie pompe też wykrecić, jęzeli zostawiamy swoja i z powrotem wkrecic do nowego Serva..
    POZDRAWIAM:))

    Dziekuje Sylwek!! pomogłeś mi bardzo z tymi hamulcami :))
    Biały

  4. #4
    Nie ma sprawy... Tylko zasugerowałem, co należy. W e38, póki co, nie musiałem tego robić, ale trenowałem na e28 i e34.... Konstrukcje bardzo podobne....

    Grunt, że jest sukces :P

  5. #5
    No i gra :)

    Mam rozumieć że trafna diagnoza z tym servem?
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    No i gra :)

    Mam rozumieć że trafna diagnoza z tym servem?
    Tak Sylwku zdiagnozowałeś dobrze i dzieki Tobie auto smiga..:D impreza wyszła bardzo tanio kupiłem od kolegi z 3.5 L Servo razem z pompa i zbiorniczkiem za 50 zł.. haha:D po wymianie hamulce smigaja jak zawsze.. :)
    Biały

  7. #7
    No i gra!
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •