Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: chlop z mazur

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    P.P.K.K

  2. #2
    hahah sie usmialem ... :D

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    A ja się nie uśmiałem :(

    To jest przerażające. Nie siadam na zlocie między Krzychem a Anatolem ;D bo i mnie taki filmik ktoś zrobi.

  4. #4
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah:

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    a jak ja ci napisze ,ze żaden z nich nie żartował i na serio by ci wyjebał to byś sie zdziwił :) wpadaj na mazury ale na siebie uważaj :) pozdrawiam :

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    A ja się nie uśmiałem. Robienie wała biednemu słabemu rolnikowi do tego najebanemu nie jest wcale śmieszne. Ciekawe czy by zrobili równie "śmieszny" film gdyby spróbowali nakręcić z jednym z nas w roli głównej. Sorry, ale nabijać to się można, ale nie ze słabszych.

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    tristeza o czym ty mówisz, przecież oni kręcili żula który stoczył sie przez własna głupotę. Lubi chlać i nie panuje nad swoim rozumem to nie dziw sie ze sie z niego nabijają.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    a jak ja ci napisze ,ze żaden z nich nie żartował i na serio by ci wyjebał to byś sie zdziwił :) wpadaj na mazury ale na siebie uważaj :) pozdrawiam :
    neuf nie rob z mazur takiej gangsterki. jezdze z kolegami w kazde wakacje do augustowa i jeszcze nie widzialem takiej sytuacji zebym musial na siebie uwazac ;) juz weselej bylo nad morzem (wladyslawowo) a calkiem super jest w gorach (w zyciu takich zakapiorow nie widzialem) pozdrawiam wszystkich gorali :) ale to prawda ze jak ktos szuka guza to go znajdzie. :hihi:
    P.P.K.K

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    tristeza o czym ty mówisz, przecież oni kręcili żula który stoczył sie przez własna głupotę. Lubi chlać i nie panuje nad swoim rozumem to nie dziw sie ze sie z niego nabijają.
    No widzisz niekoniecznie przez własną głupotę. Ludzie mają różne historie i nie zawsze jest tak jak myślimy. Niezależnie od tego nie podoba mi się, jak ktoś drze łacha ze słabszego czy to żula, czy też upośledzonego itd. Jest to dla mnie po prostu niesmaczne :)

    Pozdro Szymon

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •