Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: [mechanika] E38 Padł silnik przekładka?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    szukales na allegro? http://www.allegro.pl/item284059166_...62_286km_.html nie przejmuj sie nie jestes sam ja tez jestem na etapie remontu silnika :/
    tu nawet po wycieraczkach widac ze to anglik :)

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    3
    Witam - ro moj pierwszy post...Narazie mam 530D ale mysle o e38 ....Do tej pory czytałem tylko ale ten temat zmusił mnie do logowania..Panowie kto wam nawciskał jakis głupot o tym ze silniki z ANGIELSKICH wersji sa inne? wiekszej bzdury niesłyszałem w zyciu!!!!!!! Zastanowcie sie co piszecie....Juz miałem do czynieniea z tyloma autami z GB ze na 1000% silnik jest taki sam.Silniki z angli sa w dobrym stanie bo to mały kraj i ludzie tam mało jezdza.Jest sporo 7 na czesci -polecam jechac obejrzec i osłuchac przed wyjmowaniem-Smiało mozna kupowac!!!! :papa: BTW w E39 wycieraczki sa identyczne zarowno w wersji LHD i RHD :hihi:

  3. #13
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez ronal666
    Witam - ro moj pierwszy post...Narazie mam 530D ale mysle o e38 ....Do tej pory czytałem tylko ale ten temat zmusił mnie do logowania..Panowie kto wam nawciskał jakis głupot o tym ze silniki z ANGIELSKICH wersji sa inne? wiekszej bzdury niesłyszałem w zyciu!!!!!!! Zastanowcie sie co piszecie....Juz miałem do czynieniea z tyloma autami z GB ze na 1000% silnik jest taki sam.Silniki z angli sa w dobrym stanie bo to mały kraj i ludzie tam mało jezdza.Jest sporo 7 na czesci -polecam jechac obejrzec i osłuchac przed wyjmowaniem-Smiało mozna kupowac!!!! :papa: BTW w E39 wycieraczki sa identyczne zarowno w wersji LHD i RHD :hihi:

    Kolego polecam przedstawienie się w dziale PRZEDSTAW...
    Jak już zostałeś "zmuszony" do zalogowania miło bedzie nam powitac nowego kolegę... :D


    Jeżeli chodzi o silniki to sprawa jest oczywista ;) w Anglii są po prawej stronie... :)
    No już nie mogłem też wytrzymac :hah:
    Dreams from Dreams - 7er...

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    hehe :hah:

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    pozostawie to bez komentarza :hah:
    P.P.K.K

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    to ja już niewiem jedni mówią że to nie to samo innie że są identyczne. było tak ten kto sprzedaje angola mówi pasuje bezproblemowo, ten co przekłąda mówi że są liczne problemy. Więc kochani jak to w końcu jest, niech wypowie się ktoś kto przekładał.

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Przecież angol kręci się w lewo i jak go założysz do swojej skrzyni to będziesz miał pięć biegów do tyłu a jeden do przodu

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Pablo_gl
    Cytat Zamieszczone przez ronal666
    Witam - ro moj pierwszy post...Narazie mam 530D ale mysle o e38 ....Do tej pory czytałem tylko ale ten temat zmusił mnie do logowania..Panowie kto wam nawciskał jakis głupot o tym ze silniki z ANGIELSKICH wersji sa inne? wiekszej bzdury niesłyszałem w zyciu!!!!!!! Zastanowcie sie co piszecie....Juz miałem do czynieniea z tyloma autami z GB ze na 1000% silnik jest taki sam.Silniki z angli sa w dobrym stanie bo to mały kraj i ludzie tam mało jezdza.Jest sporo 7 na czesci -polecam jechac obejrzec i osłuchac przed wyjmowaniem-Smiało mozna kupowac!!!! :papa: BTW w E39 wycieraczki sa identyczne zarowno w wersji LHD i RHD :hihi:

    Kolego polecam przedstawienie się w dziale PRZEDSTAW...
    Jak już zostałeś "zmuszony" do zalogowania miło bedzie nam powitac nowego kolegę... :D


    Jeżeli chodzi o silniki to sprawa jest oczywista ;) w Anglii są po prawej stronie... :)
    No już nie mogłem też wytrzymac :hah:
    Ok juz przedstawiony... Widze tez ze o angielskich wesjakch aut maja najwiecej do powiedzenia Ci co nigdy takiej niewidzieli :D Jak cos zapraszam -mam taka na placu 520 i e39....Mozna sobie zobaczyc czy ma rozrusznik z drugiej strony albo głowice w druga strone.. :hah: Chciałem pomoc koledze-bo silnika dobrego z naszej wersji znalesc to ciezko bedzie :?

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    18

    Silnik

    witam wszystkich jeśli chodzi o sam goły silnik to nie ma różnicy ,co nie któży mają bujną wyobrażnie ,że anglik jest inny ( a może faktycznie jest inny ? np. ma miskę olejową na górze silnika ) ;D
    cobra

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    Witajcie po zakupie silnika, na szczęście z rozbitego e38 w wersji lewostronnej (nie brytyjska). Okazało się że rozrusznik po stronie cylindrów 1-4. Gość posiadał też silnik z brytyjczyka i tu zaskoczenie dla, niedowiarków i osób naśmiewających się:) w brytyjczykach rozrusznik jest montowany po stronie cylindrów 5-8:) reszta np. mocowanie do skrzyni jest identyczne, Jeśli skrzynia jest taka sama w obu modelach:) ten post jest raczej informacyjny.
    Ps. Da się przerobić silnik z brytyjczyka na wersję nie brytyjską ale trzeba wycinać takie małe kułeczko i zaślepić drugie takie samo po przeciwnej stronie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •