Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: F1 - GP Chin

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice

    F1 - GP Chin

    Pytanie do tych którzy się interesują f1 - co sądzicie o dzisiejszym wyścigu. Moim zdaniem SC w ogóle niepotrzebnie wyjeżdżał bo to tylko urwany spoiler był, nawet żaden bolid na poboczu nie leżał, nie wystarczyłaby żółta flaga?

  2. #2
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Też tak uważam, ale wszystko widać jest ustawiane pod FIAmiltona ;D Ulubieniec decydentów :x
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jak słyszę o tym czarnym murzynie to normalnie mi sie flaki wywracają.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Mogą nam się flaki wywracać ale jest faktem że kierowca z niego nie kiepski, choć trochę śniady. Zauważcie że przebił się z samych tyłów na 2-gą pozycję i tak zakończył wyścig. Opony zmieniał ze 4-y razy. M.S. dał radę tylko dwa kółka obronić pozycję. Można Hamiltona nie lubić ale jest z pewnością szybki i wściekły:) Gdyby nie samochód bezp. to Kubica mógł być na pudle. Ale był i wyrównał szanse dla śniadego. I du..a. Po podium. Ale i tak dobry wynik Renaulta.
    A na wzmiankę o Hamiltonie to faktycznie mam torsje. I jeszcze ten jego tatuś. Ręce k...rwa opadają. Stary chłop a bez ojca z domu nie wyjdzie.
    monster_pl

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Jak słyszę o tym czarnym murzynie to normalnie mi sie flaki wywracają.
    Jak mi mówią: "patrz co ham robi" to mnie to bawi... zawsze odpowiadam "spokojnie poczekaj, ten bamber i tak się rozwali" niestety dzisiaj mu się nie udało :/ a szkoda bo jak zwykle 10 okrążeń przed metą już był płacz o opony...

    Mogą nam się flaki wywracać ale jest faktem że kierowca z niego nie kiepski, choć trochę śniady. Zauważcie że przebił się z samych tyłów na 2-gą pozycję i tak zakończył wyścig.
    Jak by wsadzili do jakiegokolwiek innego auta to jedyne co by bił to rekordy zgromadzonych wraków w padoku...

    1. MCL od zawsze robi niezniszczalne zawieszenia, które wytrzymają rzeźnika który atakuje każdą chopkę jak ciągnikiem rolniczym
    2. MCL od wielu lat ma pod "maską" niemal niezniszczalny silnik, który może non stop być żyłowany na maksymalnych obrotach
    3. Między innymi dzięki powyższemu plusowi ich auta zawsze były bardzo szybkie i nawet taki burak jak on potrafi szybko gonić resztę stawki.

    Gdyby jeździł czymś innym zawsze mieli byśmy zabawę w obstawianie Co tym razem nie wytrzyma?

    Moje zdanie: to absolutnie jeden z najgłupszych i najgorszych kierowców w stawce.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Zgadzam się.Gdyby wsadzić HAMiltona do renaulta to nawet w pierwszej 10 by nie był.

    SC wyjechał nie bez powodu.Nie ma się co czarować i każdy o tym wie że team renault nie dorówna szybko MCL.Było to zrobione celowo żeby HAMilton nadrobił straty.

    Jak by wsadzić Roberta do red-bull'a nie było by na niego mocnego.On ma właśnie talent bo dobrze wiemy że i bmw sauber i renault do najmocniejszych nie należą a i tak mu całkiem sprawnie idzie.

    No cóż,może kiedyś się doczekamy że Robert zasiądzie do porządnego bolidu i wtedy będzie wszystkim klasę pokazywał.

    Zaznaczam że to jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Zgadzam się.Gdyby wsadzić HAMiltona do renaulta to nawet w pierwszej 10 by nie był.

    SC wyjechał nie bez powodu.Nie ma się co czarować i każdy o tym wie że team renault nie dorówna szybko MCL.Było to zrobione celowo żeby HAMilton nadrobił straty.

    Jak by wsadzić Roberta do red-bull'a nie było by na niego mocnego.On ma właśnie talent bo dobrze wiemy że i bmw sauber i renault do najmocniejszych nie należą a i tak mu całkiem sprawnie idzie.

    No cóż,może kiedyś się doczekamy że Robert zasiądzie do porządnego bolidu i wtedy będzie wszystkim klasę pokazywał.

    Zaznaczam że to jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać...
    Ja się pod tym podpisuję. Dla mnie F1 to takie trochę igrzyska dla bogaczy. Przyznać trzeba że na żywo to jest dopiero atrakcja. Byłem na Węgrzech i są wspomnienia nie do zapomnienia:) A z Hamiltonem to moim zdaniem wszystko prawda co piszecie. Burak jest nieprzeciętny a team zrobił zawieszenie specjalnie dla niego bo był w stanie każde wykończyć. Ostatnio popisał się podczas wyjazdu z pit stopu. Znowu pokazał klasę.
    monster_pl

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    no niestety, szkoda , że emocje wyścigu przysłania temat Hamiltona, ale faktycznie w tym sezonie znowu Hamilton pokazuje swój debilizm a FIA niestety nie reaguje. Śmieszne można uznać stanowisko FIA opisujące sytuację gdy w Malezji hamilton zajeżdżał drogę Pietrowowi. Co powiedziała FIA ...?! -> "to niedozwolone i jak jeszcze raz ktoś tak zrobi to będzie kara." Istna paranoja niby niedozwolone ale ham... dostał tylko ostrzeżenie ale jakby ktoś chciał to powtórzyć to będzie surowo ukarany.

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    ostatnio gdzieś czytałem ze kubica w przyszłym sezonie do ferrari . Felippe chyba kończy się kontrakt. niezły zespól by był , ALONSO, KUBICA , FERRARI.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    ostatnio gdzieś czytałem ze kubica w przyszłym sezonie do ferrari . Felippe chyba kończy się kontrakt. niezły zespól by był , ALONSO, KUBICA , FERRARI.
    No nie wiem czy to by było fajne... może lepiej nie? Po co ma F1 być nudna jak brazylijskie telenowele? Mi się już nie podoba jak dwa Red Bulle stoją w pierwszej linii na starcie a jak by się spełniła ta zapowiedź to zupełnie była by kicha... wiecznie ferrari na podium o ile nie stała by się jakaś katastrofa ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •