Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: [e32] Witam, Umbrella --> początkujący ---> szukam 73

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    6

    [e32] Witam, Umbrella --> początkujący ---> szukam 73

    Witam wszystkich, jestem początkującym fanem BMW ze słabym jeszcze pojęciem fachowych tematów i zagadnień.

    Miałem kiedyś przez 2 lata E34 535i w full wersji, ale nie znalem sie i kupiłem zakatowane i padła mi po tych 2 latach ;/. Straciłem całą kasę na wymianę jednostki, i musiałem sprzedać, z racji wieku i skromnych funduszy poddałem się i kupiłem golfa GTI z Wolfsburga (ale porażka ;/). szybko sprzedałem. później przez rok miałem auto służbowe więc nie szukałem niczego, ale w pracy zrobiło się bydło i złożyłem wypowiedzenie;/. Obecnie jestem bez roboty ;/, ale mam odłożoną kasę i kupę czasu, więc chcę poszukać Fajnej BMW 7 w wersji silnikowej od 3.0 do 5.0 z roku 88 do 93, byle silnik był zadbany i pełna opcja była.

    Chcę się również z forum dowiedzieć jak poszczególne silniki znoszą LPG, choć z natury wiem, że nie za fajnie ;/, ale z racji funduszy jestem do takiego zakupu zmuszony, a nie chce sobie odpuścić Bmki, jeśli okaże się, że będzie to morderstwo z premedytacją dla niej, to wolę sam sie pogrążyć i będę jeździł okazjonalnie na benzynie, byle wymarzoną siódemką.
    Interesuje mnie zakup czarnej w chromie, ale jeśli ktoś dysponuje takową w innym kolorze lub zna kogoś kto sprzeda taką, to też jestem zainteresowany.
    Nie interesują mnie przeróbki, wierzę w moc serii ;) i Konstruktorów z Bawarii ;).

    Jeśli ktoś ma pytania lub myśli, że oszalałem i chce mi na wyklinać, to spoko nie pogniewam się jeśli napisze na gg 6341219 (Słowa krytyki też są czasami przydatne) ale liczę na pomoc.
    "Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodził by na rękach"

  2. #2
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Witam

  3. #3
    Cześć
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez umbrella
    myśli, że oszalałem i chce mi na wyklinać
    a za co??? że dojrzałeś do pięknego samochodu ;D Życze powodzenia w poszukiwaniach ;) Witam serdecznie w naszym gronie ;)

  5. #5
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Witam :)

    życzę powodzenia w zakupie, gaz może być byle by był z głową założony (oczywiście tylko sekwencja) :)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    6
    Dzięki za ciepłe słowa, przeglądam allegro i głowa boli co ludzie robią z tymi autami (żal).
    Cieszę się natomiast, że są jeszcze ludzie, którzy po mimo wieku aut dbają o nie :).

    Pytanko takie mam, czy opłaca się wziąć taniej auto do remontu, które stoi jakiś czas, ale ładnie wygląda i nie ma gazu jeszcze ? ale ma braki, np.
    http://www.allegro.pl/item985272135_...w_calosci.htmlhttp://www.allegro.pl/item985272135_...w_calosci.html
    "Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodził by na rękach"

  7. #7
    Witam ;)

    Jeśli masz pytania, załóż odpowiedni temat w stosownym dziale. W tym wątku spodziewaj się odzewu powitalnego.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach tej "jedynej" ;)

  8. #8
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Witam Serdecznie :)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bmw7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    479
    BMW
    E38 725 tds
    Skąd
    Wejherowo
    Witam.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Witam! Owocnego poszukiwania! :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •