Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: kROKOWIEC i zapchane katy?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez slawek1
    kasowanie adaptacji nie ma nic wspólnego z tym,że nie chodzi na wszystkie cylindry.to właśnie dlatego,że auto łapie misfire masz wywalone błędy fuel trim na obydwu bankach.jeżeli sam nie ogarniasz tematu-a tak to widzę-udaj się do kogś kto wie co i jak
    możesz pisać jaśniej ? jak Sam wiesz nie jestem w temacie.. nie pomaga mi wiadomoś, ,że mam iśc mechanika.. Gdybym chciał iść nie pisałbym tu.

    misfire - przerwy zapłonu (nieprawidłowości w pracy silnika spalinowego) coś jaśniej ?
    na ubydwu bankach czyli ?
    co moge sprawdzić? czego to jest wina?
    Biały

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    kolego co chcesz zrobić sam skoro nie kojarzysz postaw?to jakiś nowy rodzaj mechaniki jest?mechanika internetowa?napisałem Ci w pierwszym poście gdzie zajrzeć.nie przeczytałeś.sprawdziłeś błędy inpą.nawet nie potrafisz ich zinterpretować.łapiesz się za pawór powietrza dodatkowego bo auto nie chodzi na wszystkie cylindry....zrozum nie dasz rady a koszta możesz jedynie powiększyć grzebiąc bez umiaru

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    176
    BMW
    e38 750I Alpina mod
    Skąd
    Jelenia Góra
    katy sprawdzisz poprostu metodą organoleptyczną... weź drugą postać wsadz do auta .. odpal i niech postać dodaje gazu.... a ty sam idz do tyłu autka i przytrzymaj rękę przy wylocie od wydechu... jeśłi sa dobre spaliny powinny wręcz odpychać Ci rękę jak ją przytkniesz do rury... a jeśłi będo one słabo leciały to najprawdopodobnie albo katy zapchane, albo jakaś przegroda w tłumiku jest uszkodzona.

    gdybyś nei był pewny najlepiej przeprowadzić test również z drugim sprawnym autkiem z takim silnikiem.. i tu nie koniecznie musi być automat i 7er.

    pozdrawiam.
    dwa słuszne wybory w życiu to R6 i V12


    BLOG MOJE AUTO
    MOJE AUTO komentarze- te pozytywne jak i negatywne mile widziane.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez slawek1
    kolego co chcesz zrobić sam skoro nie kojarzysz postaw?to jakiś nowy rodzaj mechaniki jest?mechanika internetowa?napisałem Ci w pierwszym poście gdzie zajrzeć.nie przeczytałeś.sprawdziłeś błędy inpą.nawet nie potrafisz ich zinterpretować.łapiesz się za pawór powietrza dodatkowego bo auto nie chodzi na wszystkie cylindry....zrozum nie dasz rady a koszta możesz jedynie powiększyć grzebiąc bez umiaru
    napisales zeby usunac adaptacje kompa wtrysku.. napisalem czy za pomoca inpy sie da nie odpowiedziales, zapytalem co zorbic po usunieciu sterownika (jak jezdzic zeby dobrze nastroic sterownik na nowo ?)
    Biały

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    Ty kompletnie nic nie kumasz....jak dla mnie EOT.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez slawek1
    Ty kompletnie nic nie kumasz....jak dla mnie EOT.
    Rozumie, że forum jest tylko dla tych co mają opanowane programy diagnostyczne, mechanike itp..

    bez nerwów.. jutro sprawdze cewki, świece, i postaram sie usunac adaptacje kompa wtrysku.. czyli to na pierwszym miejscu..
    Czy odpowiesz mi w koncu czy usune adaptacje wtrysku interfejsem z PROGRAMEM INPA?
    Biały

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    najpierw zlokalizuj i usuń przyczynę.powinna inpa dac radę.nie ponosze odpowiedzialności za Twoje zabawy z inpą i ECU

  8. #18
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Tak INPĄ da się usunąć adaptacje.
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez max mt
    Tak INPĄ da się usunąć adaptacje.
    krótko i na temat dzięki..:)
    Biały

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •