Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Wypadek znajomego

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa

    Wypadek znajomego

    http://www.youtube.com/watch?v=TpKcLbbzxIg

    Znajomy jechał tym BMW Sobieskiego ok 120km/h i miał zielone światło, a Bonifacego leciał Fiat Stilo 160km/h na czerwonym świetle.
    Ze Stilo wyleciał silnik, a kolektor wydechowy i tłumik wbił się w zaparkowanego Fiata Uno.
    O dziwo wszyscy wyszli z tego cało, chociaż niewiele brakowało i małolat ze stilo straciłby życie już po wypadku jak kumpel na niego ruszył (koleś stwierdził że miał zielone).
    Straż miejska go powstrzymała. :D

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Strasznie to wygląda, cud że nikomu nic się nie stało. Szkoda Bmki przez jakiegoś kretyna.. fakt że jeden i drugi jechał za szybko ale na czerwonym 160;/

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    34
    120 na skrzyżowaniu :hah: Ponad 2x za szybko... A drugi gość...no żenada... :?
    wszystko co napiszę jest to tylko moje zdanie i nie każdy może się z nim zgadzać, co w pełni rozumiem.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dj Snake
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    117
    BMW
    E30 320i
    Skąd
    Ruciane-Nida
    Hmmm, no nie wiem, czy Stilo wyciąga 160 :D A tak na poważnie, to wydaje mi się że Stilo przy uderzeniu w inny samochód przy 160 km/h wyglądałoby jednak gorzej.

  5. #5
    Auta trochę się zmieniaja i nawet fiat Stilo jest juz solidnym samochodem jeśli brać pod uwagę zderzenia

    Swoją drogą ładny dzwon :) Walnięcie konkretne - dobrze ze kierowcy wyszli cało
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dj Snake
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    117
    BMW
    E30 320i
    Skąd
    Ruciane-Nida
    sylwek7, nie no, wiadomo, samochody się zmieniają.

    http://fliiby.com/file/356995/wcnhf5aexu.html crash test stilo, niby prędkość dużo mniejsza a jednak uszkodzenia prawe porównywalne.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Panowie, czy Wy zdajecie sobie z sprawę z tego jakby to wszystko wyglądało, jakby podane prędkości prawdziwe...?
    błagam.. kogoś naprawdę fantazja poniosła.......
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Szwedu, to że mój znajomy jechał 120 km/h nie wątpię, bo uszkodzenia na to wskazują.
    Można sie zastanawiać nad prędkością tego Stilo, bo jest to domniemana prędkość stwierdzona na podstawie tego, na jakiej prędkości zatrzymał się prędkościomierz.

    Cytat Zamieszczone przez Dj Snake
    Hmmm, no nie wiem, czy Stilo wyciąga 160 :D A tak na poważnie, to wydaje mi się że Stilo przy uderzeniu w inny samochód przy 160 km/h wyglądałoby jednak gorzej.
    Stilo dostało w bok, więc jego prędkość nie miała tu aż takiego znaczenia jak przy zderzeniu czołowym.Siła musiała być ogromna skoro stilo skosiło jeszcze latarnię i jego silnik wyleciał jak z procy.
    Miałem bardzo podobny wypadek przy podobnej prędkości więc wiem co mówię ;)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    Stilo dostało w bok, więc jego prędkość nie miała tu aż takiego znaczenia jak przy zderzeniu czołowym.Siła musiała być ogromna skoro stilo skosiło jeszcze latarnię i jego silnik wyleciał jak z procy.
    Miałem bardzo podobny wypadek przy podobnej prędkości więc wiem co mówię ;)
    Widziałem kiedyś BMW, które dostało w bok- chłopak jechał Cariną ok 120 km/h i zabił na miejscu dziecko, które było w foteliku w BMW- w wyniku uderzenia bagażnik razem z tylną osią zawisł kilka metrów nad ziemią na gałęziach drzewa około 20 metrów od całego zdarzenia. Nigdy nie zapomnę tego widoku, więc nie uwierzę że Twój kolega uderzył z taką samą prędkością w bok stilo bo to powinna być miazga z auta.... Jak dla mnie, to go poniosła fantazja ale my, Polacy mamy tendencję do wyolbrzymiania, kolorowania i dopowiadania sobie pewnych rzeczy ;)
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    43
    BMW
    728 lift
    Skąd
    Radom
    ile by nie jechali to i tak szczęście w nieszczęściu że nikomu nic sie nie stało bo samochody są porządnie zniszczone :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •