Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Parę pytań odnośnie przedniego zderzaka oraz szyb

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze

    Parę pytań odnośnie przedniego zderzaka oraz szyb

    Witam mam parę pytań odnośnie przedniego zderzaka oraz szyb podwójnych.
    1. Czy można przełożyć spryskiwacze świateł z zderzaka z spryskami do takiego bez? Mogę kupić zderzak z tylko nie w moim kolorze.\
    2. Jak rozpoznać tylną szybę podwójną? Jakieś oznaczenia?
    3. Co będzie mi potrzebne do montażu podwójnych szyb bocznych? Czy tylko szyby ? Boczki zostają te same czy może inne uszczelki też?
    Dzięki za każdą odpowiedz pozdro

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Co do zderzaka to tak, można przełożyć ale to nie tylko spryski, całe okablowanie które idzie od wewnętrznej strony zderzaka, dodatkowy zbiornik, pompki - jest o tym temat na naszym forum.

    Szyba tylna jak i boczne mają charakterystyczny gruby czarny pasek dookoła, i chyba napis "tinted".

    W temacie przekładki wiem tylko tyle, że jest to możliwe ale musisz liczyć się z kosztami - same szyby to wydatek ok 1000zł, chyba że trafisz okazję :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze
    W aucie instalacje mam bo ori były spryski tylko po dzwonie ktoś zapomniał założyć ;) Szyby ciężko boczne to poznałem od razu a tylna na oko wyglądała identycznie jak moja.
    Szyby będę miał raczej taniej niż 1000 zł przez to chce wiedzieć co potrzebuję jeszcze do zestawu. Z tego co wyczytałem z bmwfans to inne są ramki wokół szyb uszczelki na boczki tylne rolety trójkąty. Ale czy to wszystko?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    58
    BMW
    E39
    Skąd
    Szczecin
    podepnę się pod temat:czy jest różnica w światłoprzepuszczalności pomiędzy pojedyńczymi szybami,a podwójnymi/atermicznymi ???

    robiłem kiedyś glonojada przy E32 alpiny B12,,,na warsztacie szyby normalnie wyglądały/były przejrzyste,gdy auto wyprowadzono na zewnątrz ledwo co środek widać było ? -czy to jakiś stwór alpiny czy wszystkie podwójne tak mają ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •