Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Problem z inspekcją oleju - nie święcą kostki

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malet7
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    521
    BMW
    e65
    Skąd
    "...Katowice miasto Jedno na sto..."

    Problem z inspekcją oleju - nie święcą kostki

    Mam problem ze święcącymi kostkami inspekcji oleju, tzn problem jest taki, że pomimo kasowania inspekcji nie widać tychże kostek. Mechanik gadał coś, że wyładowały się akumulatory odpowiadające za wyświetlenie tych kostek, ale wydaje mi się że po prostu są one odłączone. Komputer pokazywał to samo co gadał mechanik, czyli awarię tych akumulatorów. Jak to sprawdzić i gdzie znajdują się takie akumulatory???
    Dzięki za pomoc.
    ...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez malet7
    Jak to sprawdzić i gdzie znajdują się takie akumulatory???
    Z opisu wynika, że masz e38. Akumulatorki zakończyły się na etapie e32/e34. To, że nie działają "kostki", może wynikać z uszkodzenia pixeli. Czy komunikaty o usterkach masz ładne i czytelne?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malet7
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    521
    BMW
    e65
    Skąd
    "...Katowice miasto Jedno na sto..."
    Niom dokładnie e38, ale o tych akumulatorkach to mi "majster" powiedział.
    Tak wszystkie komunikaty mam 100% czytelne i ładniutkie jakby przed chwilą z fabryki wyszły.
    Inspekcję kasowałem zwarciem pinów i podpinałem pod kompa i właśnie ten komp u elektryka pokazał że to niby akumulatorki, czy to możliwe???
    ...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...

  4. #4
    Bardziej drukowanymi literami Ci tego nie napiszę. e38 NIE MA AKUMULATORKÓW W ZEGARACH.

  5. #5
    I po mojemu pixeliki do naprawy :)

    Baterii brak :x :hah:
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malet7
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    521
    BMW
    e65
    Skąd
    "...Katowice miasto Jedno na sto..."
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Bardziej drukowanymi literami Ci tego nie napiszę. e38 NIE MA AKUMULATORKÓW W ZEGARACH.
    Wiem, zrozumiałem ;)

    I po mojemu pixeliki do naprawy

    Baterii brak
    Z tym że wszystkie pixele na desce mam OK, mogło się tak zdarzyć że tylko te kostki się przepaliły?
    Jak macie jakiś schemat naprawy "hand made" to poproszę ;)
    ...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...

  7. #7
    Piksele na desce OK i dobrze, ale bywa że taśma od kostek padnie. W Radomiu jest gość co naprawia na poczekaniu zegary do E38 za 150 PLN z gwarancją. Nie zachwalam go, ale naprawiałem u siebie i jest miodzio :) Można też zegary wysłać.

    Możesz samemu grzebać, ale to dość kłopotliwe acz możliwe :) Było o tym na forum
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malet7
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    521
    BMW
    e65
    Skąd
    "...Katowice miasto Jedno na sto..."
    Możesz samemu grzebać, ale to dość kłopotliwe acz możliwe Było o tym na forum
    Wiem czytałem, ale co do elektroniki to ja raczej noga jestem :P, zawsze jak coś rozgrzebie to później nie umiem dojść do ładu gdzie co było i zostaje mi masa śrubek bądź innych rzeczy które nikaj nie pasują .
    Dzięki za info, lecz do Radomia jakoś nie po drodze mam z Katowic na tę chwilę. We wtorek jadę do BMCars na przegląd i może oni mi to zrobią na miejscu, a jak nie to poszukam czegoś na śląsku.
    ...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...

  9. #9
    Zegary można te z wysłać ;)

    Przemyśl to
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malet7
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    521
    BMW
    e65
    Skąd
    "...Katowice miasto Jedno na sto..."
    Myślę myślę :) na razie trochę głowy nie mam do tych spraw, ale jak ogarnę wszystko to albo pojadę, albo wyślę poprostu

    --------------------

    Zegary można te z wysłać

    Przemyśl to
    Możesz mi podać namiary na tego Gościa w Radomiu? I powiedzieć mniej więcej jak długo trwa taka naprawa? Miałbym kogoś kto jest prawie co tydzień w tamtych rejonach, także mógłby rano je podrzucić, a popołudniu odebrać ;), o ile taka naprawa nie trwa zbyt długo:)
    ...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •