Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pilnie sprzedam lub zamienie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    9

    Pilnie sprzedam lub zamienie

    Witam, kiedys przymierzałem sie do sprzedania swoje Bavarki... od tygodnia moja bavarka wisi na allegro...

    Niestety brak zainteresowania...tzn ludzie dzwonia umawiaja sie a pozniej nic...

    Bmw kupiłem około 1,5 roku temu moze nawet wiecej... Od swojego Dziadka mieszkajacego w Holandii. Z Holandii samochód przyjechał na kołach, spisywał sie i spisuje sie bardzo dobrze... W Polsce spotkało mnie kilka niemiłych przygód...
    A tu mi lampe rozwalili a tu mi szyba pekła a tu mi halogena ukradli...
    Lampe kupiłem w gliwicach tyle, ze usmiechem i odrazu zarzucono mi ze samochod rozwalony byl, wymienilem szybe (z orginalnej ktora gdzies tam lezy w piwnicy na dowod tego ze orginalna) tez zazucono mi ze samochod rozwalnony był... nie twierdze ze samochod nie mial jakiejs przygody w holandii , ale napewno nie mial gdy dziadek go exploatował czy ja... Po 2 miesiacach exploatacji na trasie Jaworzno - Krakow przydarzyła mi sie kolejna niemiła przygoda przy 230 km/h przed bramkami obróciła sie panewka...
    nie mogłem znalesc mechanika ktory sie podejmie naprawy (nikomu sie nie opłacało i nie chciało) postanowiłem kupic używany silnik zrobic w nim kapitalny remont i zainstalowac go w mojej Bavarce wszystko sie udało ale trwało to dość długo i zmuszony byłem kupic samochód miejski... Po wymianie silnika z samochode działy sie różne rzeczy a tu alternator wysiadł a tu elektryka padła a wszystko to po odebraniu samochodu z warsztatu... (mysle , ze to przez mechanika ktory to robil, albo przez jego pracowników w wieku 20 lat) załamalem sie troche... ale jako ze samochod stał prawie całe zeszle wakacje i cała zime... postanowiłem samemu działać
    Wymienilem wszystkie gumy w zawieszeniu naprawilem cały układ wydechowy , wymienilem wszystkie filtry, płyny , hamulce itd... wszystko kosztowało mnie dużo pieniedzy i czasu... nie dawno opisywałem problemy na forum dotyczące elektryki, lecz niestety albo ja nie umialem sie okreslic albo nikt nie mogł mi pomodz postanowilem powymieniac wszystko przekazniki moduły itd (oczywiscie wszystkie elementy elektroniczne z drugiej reki)... wszystko co mogłem i na co mi fundusze pozwoliły wymieniłem... Samochodem podrużuje teraz od czasu do czasu , a to za sprawa tego , że w lutym otworzyłem Firme Remontowo Budowlana i jako nowy Przedsiebiorca czasem mam z górki a czasem pod... Postanowiłem Sprzedać lub zamienic Bavarke początkowo wołalem sobie 8 tys zł za ten samochód chciałem tyle ile dałem nie chciałem zeby mi sie coś zwróciło... Teraz wystawiłem samochód za 7300zł oddam za 7 tys... lub zamienie na Tranzita lub Transportera... Mam nadzieje ze wy koledzy i miłosnicy BMW nie pojedziecie pomnie jak po burej suce... Dodam tyle , ze ktokolwiek przyjedzie obejrzeć BMW to udziele mu wszelkich informacji na temat auta w miare moich mozliwosci i wiedzy , poprostu nie mam co ukrywac...


    Bmw 735 il Long
    Stan optyczny prawie , że idealny mowie prawie bo idealne auta to nowe
    Zawieszenie po kapitalnym remoncie tak wiec nie ma sie do czego doczepic
    Silnik czysty i suchy pracuje równo i pieknie wkreca sie na obroty
    Skrzynia Automatyczna po wymianie Oleju i filtra w Mysłowickim zakładzie (co do wymiany filtra zostało to zlecone a czy wymienili czy wyczyscili tego nie wiem) skrzynia pracuje znakomicie bez rzadnych stukow zmienia naprawde miekko biegi...
    Klimatyzacja dwu strefowa działa tez bez zarzutów
    Tempomat też dziala bardzo dobrze
    W srodku nie ma praktycznie żadnego wypasu samochod posiada tylko welurowe siedzenia z czego kierowcy jest dmuchane czy jak to sie nazywa...
    Elektryczne szyby też działaja
    Samochod posiada Vebasto ale wymontowałem akumulator bo był rozładowany w imen chyba nikt tego nie używał a ja sam nie wiem jak to sie uruchamia...
    Elektryczne lusterka działaja
    nie wiem co moge jeszcze napisac o samochodzie...
    Posiada jeszcze orginalne wszystkie dywaniki zapinane w super stanie...
    Rok samochodu to 90r co do samochodu to chyba grafitowy jest...
    Buda auta ma przejechane ponad 280 tys silnik gdy kupywalem ponoc mial 180 tys ale tego nie udowodnie...

    Zapraszam wszystkich na ogledziny szczegolnie znawców byc moze wykryjecie jakas wade, i jesli sie nikt nie zdecyduje na kupno byc moze doradzi co by ewentualnie poprawic... (jutro naprzykład ma przyjechac gosciu i chce sie zamienic na Rover 623 si Lux)
    Ja jako były pasionat Marki Honda moge powiedziec ze wiem czego sie moge spodziewać od Rovera z silnikiem Hondy i powiem tyle, ze jezeli miał bym latwiej sprzedać rovera to chyba sie zamienie)...

    w sprawie zdjec prosze pisac na Pw Postaram sie zrobic jakies dobre zdjecia...

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    W Twoim anonsie brak linku do aukcji na Allegro !!!

    Przeczytaj Regulamin !!!
    Gra muzyka

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    9
    aukcja sie dzis skonczyla jutro byc moze wystawie nowa

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Jakies foto tego pojazdu zobaczymy?
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    W związku z powyższym jeśli nie uzupełnisz swojego ogłoszenia (zgodnie z Regulaminem) zostanie z całą pewnością niebawem usunięte !!!
    Gra muzyka

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ACS
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    237
    BMW
    E-38
    Skąd
    Warszawa
    Nie kupuj transita za 7 tyś (ani za takiego się nie zamieniaj) bo znów ci się trafi skarbonka ;)

  7. #7
    No my mieliśmy w firmie kiedyś transita, kosztował coś koło 12 tyś, a takiej skarbonki w życiu nie widziałem. Turbo zdechło w drodze do Warszawy- powrót do Krakowa trwał 9 godzin, bo ciężko było go rozpędzić więcej jak 40km/h. Po wymianie turbo okazało się że wszystkie tłoki są pęknięte. Więcej chyba nie muszę wymieniać. Za takie pieniądze to można kupić mniejszą lub większą, ale minę :]
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    9
    chce sprzedac bmw by dołożyc do dobrego dostawczaka by zarabiał na siebie i nie trzeba by bylo dokladac do niego przez dluzszy czas...

    Jutro postararam sie zrobic nowe foty i wzucic , i wystawie ja ponownie to podam linka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •