Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61

Wątek: Problem z kontrolka " Check"

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    [color=cyan]
    Oj widze ze wiadomosci o instalkach gazowych masz sprzed jakis 10-15lat... :D jesli nie zauwazyles w miedzyczasie technika poszla sporo do przodu i teraz do E38 montuje sie instalki wtrysku sekwencyjnego- wlasciwie zalozona nie ma zadnego wplywu na osiagi auta na benzynie (wiec wyglada na to ze kolega twoj ma po prostu bardziej zmeczone BMW lub cos jest z jego autem nie tak) a na gazie majac laptop z oprogramowniem sterownika gazu mozesz w ciagu 30sekund zmienic 740i tak ze na gazie nawet 750i nie da rady nie mowiac juz o twojej "NIESKAZONEJ" gazem 740... bossie740 slyszales kiedys o koniach mechanicznych? to co ty wypisujesz to nawet nie jest smieszne to jest zalosne. z tego co tu wypociles wychodzi na to ze bez problemu moge obiechac 750i a nawet m powera nawet matizem tylko musze do niego zalozyc wtrysk i podpiac laptopa. to ja juz teraz nie wiem po co ludzie startujacy na 1/4 mili wsadzaja taka kase w modyfikacje samochodu? moga zalozyc sekfencje za 3800 i zejsc ponizej 5 sec :hah: moim zdaniem gaz w bmw jest tak samo dobry jak 2,5 tds jedno i drugie jezdzi tylko co to za jazda :hihi: i nie znasz dnia i godziny kiedy ci cos pierdo...e. ale to wasz wybor jak ktos chce sobie popsuc samochod (wstawiajac gaz) i jeszcze za to placic to juz jego sprawa. :papa:
    P.P.K.K

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    nie o to mu chodzilo tylko o to ze nie ma roznicy miedzy dobra instalacja gazowa sekwencyjna z dobrze zrobiona mapa niz tym samym autem bez instalacji gazowej.dobry gaz ma zwykle 95-98 oktanow a co do polskiej benzynki to chyba kazdy wie ile ona moze miec oktanow.jak masz 4 litrowa e38 to zapraszam do boleslawca kolega ma tez taka z sekwencja i mysle ze wcale nie bedzie slabsze od twojego. a tak w ogole to w aucie bez lpg nic sie zepsuc nie moze?? albo ktos ci kiedys zrypal instalacje w jakims aucie albo jezdziles samymi padlami z lpg. ja przynajmniej za 30zl gazu przejade ponad 100km jadac 160-180km\h swoja 3.5litrowa czy qmpla 4 litrowa bo spalaja bardzo podobnie a za 30zl benzyny to zrobisz z tego chyba 1\3 ale jak cie stac to nie ma problemu

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    wesolych swiat ;)
    P.P.K.K

  4. #34
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Szanowny kolego Hrabia81: te problemy z czytaniem ze zrozumieniem tak mi się wydaje pojawiły się po tej słynnej już nocy... :D

    Wesołych Świąt !
    Dreams from Dreams - 7er...

  5. #35
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    bossie740 slyszales kiedys o koniach mechanicznych? to co ty wypisujesz to nawet nie jest smieszne to jest zalosne. z tego co tu wypociles wychodzi na to ze bez problemu moge obiechac 750i a nawet m powera nawet matizem tylko musze do niego zalozyc wtrysk i podpiac laptopa. to ja juz teraz nie wiem po co ludzie startujacy na 1/4 mili wsadzaja taka kase w modyfikacje samochodu? moga zalozyc sekfencje za 3800 i zejsc ponizej 5 sec :hah: moim zdaniem gaz w bmw jest tak samo dobry jak 2,5 tds jedno i drugie jezdzi tylko co to za jazda :hihi: i nie znasz dnia i godziny kiedy ci cos pierdo...e. ale to wasz wybor jak ktos chce sobie popsuc samochod (wstawiajac gaz) i jeszcze za to placic to juz jego sprawa. :papa:

    Zauwazylem pewne braki w wiedzy o technice motoryzacyjnej i problemy ze zrozumieniem mojego ostatniego posta :razz: takze jeszcze raz i dobitniej:
    Podniesnienie mocy o 10-20% w aucie z sekwencyjna instalka gazowa to wlasnie kwestia dobrego oprogramowania sterownikia gazu i 30s ;) Zatem jesli 740i ma 286koni to podniesienie mocy o 20% daje 343konie- i wtedy nie ma szans nawet 750i :P Matiz ktory ma powiedzmy 50koni bedzie mial ich raptem 60 wiec moze objechac ewentualnie innego matiza- z zadnym BMW nie ma szans... :P
    Jak bedziesz na jakims zlocie to z checia zaprezentuje ci jak "zagazowane" 740i objedzie "nieskazona gazem" 740i i to nawet bez potrzeby przestawiania instalki LPG :]

    Tu sie pewno najbardziej zdziwisz - w wyscigach na 1/4mili naped LPG jest ze wzgledu na wyzsza liczbe oktanowa od benzyny (ponad 100) bardzo popularny !!! :]

    Skoro twierdzisz ze na gazie BMW non stop sie psuje do dlaczego zatem ty wlasnie robisz remont silnika (zobacz temat: seria e38 [mechanika] E38 Padł silnik przekładka?) a nie ja lub inni koledzy z forum jezdzacy na gazie?? :P

    Wesolych swiat zycza smigajacy na gazie- wleczacym sie na drogiej benzynie :) :)

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #36
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,965
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Widze ze doszlo do ostrej dyskusji - do tego sluzy miedzy innymi forum !

    Przypominam wszystkim ze kazdy ma prawo miec swoje zdanie - i je tutaj wyrazac !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    dlaczego ja wczesniej na to nie wpadlem ;( teraz juz wiem co trzeba zrobic zeby samochod sie nie psul ;) zalozyc gaz :hah: i juz napewno nigdy sie nie popsuje. padly mi dwie glowice dlatego ze nie mialem instalacji lpg. przeciez to takie proste a ja o tym nie wiedzialem :hihi: teraz jak odbiore w czwartek samochod jade do gazownika i zakladam instalacje lpg i bede mial pewnosc ze juz nigdy moja beemka mnie nie zawiedzie :hah: zastanawiam sie tylko po co sa mechanicy i serwisy? powinny byc tylko stacjie montazu gazu i mielbysmy bezawaryjne samochody. ale z drugiej strony jedni jezdza mercedesami drudzy oplami a jeszcze inni bmw i kazdy chwali to co ma. krotko mowiac jezeli ktos zobaczy gowno z powtykanymi w nie zapalkami powie ze to jest gowno z zapalkami a inny ze to jest sztuka nowoczesna. kazdy ma swoj poglad na swiat jeden dobry drugi troche gorszy. mam swoje zdanie i go nie zmienie. pozdro boss'ie740i co zlego to nie ja ;) . jezeli ci sie to podoba i jestes z tego dumny ze jezdzisz na gazie to ok. ciesze sie z twojego szczescia. tylko cos sie tak uparl ze ta benzyna jest taka zla? mam nadzieje ze zazdrosc przez ciebie nie przemawia? wesolych swiat.
    P.P.K.K

  8. #38
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    tylko cos sie tak uparl ze ta benzyna jest taka zla? mam nadzieje ze zazdrosc przez ciebie nie przemawia? .
    ???? ja to widze odwrotnie. Boss jeździ na gazie i na benzynie :D a Ty tylko na benzynie. Więc co się tak uparłeś że ten gaz jest taki zły, mam nadzieje że zazdrość przez ciebie nie przemawia? :D
    PS. Ja też nie tolerowałem gazu bo nie miałem z nim styczności. Ale teraz wiem że gaz nie jest taki zły-choć dalej nie mam gazu w swoim aucie. Myśle że jest to dobra alternatywa dla paliwa i tyle. Technologia zwiazana z instalacjami gazowymi jest już na naprawdę wysokim poziomie. Poza tym paliwo się kiedyś skończy i co nam zostanie :D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    rowerek :P a tak na serio to jezeli gaz jest taki dobry to dlaczego sobie nie zalozysz instalacji lpg? ;) jak juz wczesniej mowilem mialem przez rok stacjie tankowania gazu i uwierzcie mi ze czasami przyjezdzal taki syf w cysternach ze modlilem sie zeby klient mi nie wrocil z awantura w lato bylo jeszcze jako tako ale w zime nie znajdziecie na zadnej stacji dobrej mieszanki propanu z butanem. i o to tyle. wiecej sie nie wypowiaqdam w tym temacie kazdy ma swoj rozum i tyle. ja swiadomie nie psuje mojego samochodu zakladajac gaz. wesolych swiat. gazownicy :)
    P.P.K.K

  10. #40
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Bo ja robie jakieś 10 Tkm rocznie więc sie to mija z celem. :D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •