Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [19] PILNE - 19" et35 ile dystansu??

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna

    [19] PILNE - 19" et35 ile dystansu??

    Cześć!
    Dysponuje ktoś z Was może jakimś "przelicznikiem" by pomóc mi w odpowiedzi jaka grubość dystans powinien mieć z tylu i przodu do felg 19" et35 8,5j bym dopasował je do E38 i by były na równo z nadkolami?
    Pozdrawiam i z góry dzięki za szybką odpowiedz! ;)

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Seryjnie przy feldze 8,5j powinno być et20 lub et22 - wiec w twoim przypadku dystans 15mm da takie odsadzenie jak w seryjnej feldze. Jeżeli chcesz, żeby odsadzenie było większe to i dystans większy - a o ile większy to zależy jakie opony chcesz założyć.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Seryjnie przy feldze 8,5j powinno być et20 lub et22 - wiec w twoim przypadku dystans 15mm da takie odsadzenie jak w seryjnej feldze. Jeżeli chcesz, żeby odsadzenie było większe to i dystans większy - a o ile większy to zależy jakie opony chcesz założyć.

    Opony pod 8,5j to raczej 245/40 lub 45/19. Dystans po Twoim wyliczeniu pewnie skoczy na 20mm z przodu i az 25mm z tylu jeśli chciałbym ok na równo z nadkolami je osadzic..

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Myślę, że tak , ale warto to dokładnie zmierzyć na samochodzie, bo będziesz mógł ocenić jaki efekt cię satysfakcjonuje. Mój kolega zakładał podkładki pod śruby i na postoju (!) sprawdzał jak to wygląda. Potem zmierzył podkładki i kupił odpowiednie dystense.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    176
    BMW
    e38 750I Alpina mod
    Skąd
    Jelenia Góra
    jak to pomoże ja mam 9j18' ori alpina z et 24 i 15mm dystans i na tyle kapeć 265 z przodu 8j18 bez dystansów kapec 245
    i wygląda to tak :

    .






    moim zdaniem na 8,5J przy et 35 powinieneś dac coś koło 20mm i w ogóle to 8,5j trochę małe są na tył.
    dwa słuszne wybory w życiu to R6 i V12


    BLOG MOJE AUTO
    MOJE AUTO komentarze- te pozytywne jak i negatywne mile widziane.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •