Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: życie BOR-owika :)

  1. #1
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    życie BOR-owika :)

    witam

    znalazłem fajny artykuł o pracownikach BOR-u tych co na codzień powożą m.inn 7er:

    http://motoryzacja.interia.pl/wiadom...a-vipy,1463373
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #2
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Mocno wybiórczo napisali o tych wypadkach... Pominęli np. czołowe zderzenie E38 z małą ciężarówką w którym zginęło dwóch pracowników BOR-u...
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    154
    BMW
    730d
    Skąd
    Warszawa
    - Latem trudno o śnieg i lód, kierowcy ćwiczą więc poślizgi z użyciem trolei zamontowanych zamiast tylnych kół. Opanowanie takiego auta to nie lada sztuka.
    Ciekawe ile jest samochodów z napędem na przód, którymi faktycznie wożą VIPów.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    No też pamiętam ten wypadek. Nawet fotki były tej E38. Podobno nie mieli pasów zapiętych :/

    Co jak co ale ja bym z chęcią odbył taki kurs doszkalający w zakresie prowadzenia samochodu.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  5. #5
    Z tego co pamiętam to chyba z Fiatem Ducato się zderzyli albo czymś tego pokroju. O rozwalonym jakieś 2 lata temu w Warszawie X5 też zapomnieli wspomnieć...
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #6
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Nie chcą za duzo sie chwalic, ze niby niezniszczalni :>
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Wiktor i Jey- zauważyłem, że wymieniliście dwa wypadki, w których wzięli udział BOR-owcy. Jak dobrze kojarzę, to w artykule były właśnie wymienione dwa w ciągu kilkunastu lat więc chyba niczego nie pominęli ;)
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  8. #8
    chyba chodzi o to : http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...1,5041758.html
    Ładnie musieli pocinać sobie.



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  9. #9
    To co wysłał Roberto to pierwszy wypadek, 7er z busem, ten jest drugi: "4 marzec 2004: na drodze Kraków-Tarnów, w Łapczycy koło Bochni, rządowe BMW X5 prowadzone przez oficera BOR-u, wiozące m.in. posła SLD Kazimierza Chrzanowskiego i wojewodę małopolskiego Jerzego Adamika, uderzyło w prawidłowo zaparkowaną na poboczu przyczepę", a ja mówiłem o Warszawie. Nie pamiętam dokładnie kiedy to było, ale jakieś 2-3 lata temu koleś skasował X5 na jakiejś dużej arterii kończąc na barierach energochłonnych między pasami.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  10. #10
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Szwed
    Wiktor i Jey- zauważyłem, że wymieniliście dwa wypadki, w których wzięli udział BOR-owcy. Jak dobrze kojarzę, to w artykule były właśnie wymienione dwa w ciągu kilkunastu lat więc chyba niczego nie pominęli ;)
    Ja mówiłem o tym co podlinkował ROBERTO, Jey o jakimś wypadku w Warszawie a oni napisali zupełnie o czym innym:

    http://motoryzacja.interia.pl/wiadom...ipy,1463373,,7

    4 maj 2006: na parkingu przed Domem Pielgrzyma na Jasnej Górze w Częstochowie funkcjonariusz BOR-u chciał pokazać innym policjantom, jak prawidłowo wykonać tzw. jotkę (patrz ramka "Ćwicz jak BOR"). Niestety, opancerzone BMW X5 odmówiło posłuszeństwa i w trakcie manewru przewróciło się na dach. Kierowca z własnej kieszeni pokrył koszty naprawy samochodu.

    4 marzec 2004: na drodze Kraków-Tarnów, w Łapczycy koło Bochni, rządowe BMW X5 prowadzone przez oficera BOR-u, wiozące m.in. posła SLD Kazimierza Chrzanowskiego i wojewodę małopolskiego Jerzego Adamika, uderzyło w prawidłowo zaparkowaną na poboczu przyczepę. W karambolu rozbito w sumie 7 aut, a rannych zostało 11 osób. Sprawca wypadku został skazany przez sąd w Bochni na rok więzienia w zawieszeniu na 2 lata.
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •