Witam wszystkich mam na imię Tomek i mieszkam w okolicach Grójca. Moje auto to BMW 730 e32. Bunia jest ze mną już trzy lata. W najbliższym czasie zamieszczę kilka zdjęć.
Pozdrawiam!
Wersja do druku
Witam wszystkich mam na imię Tomek i mieszkam w okolicach Grójca. Moje auto to BMW 730 e32. Bunia jest ze mną już trzy lata. W najbliższym czasie zamieszczę kilka zdjęć.
Pozdrawiam!
Witam :)
cześć :D
siemasz
czekamy na foto prezencję ;]
Siemanko :)
Witka :)
Siema
Siemka :)
cześć :)
Cześć :)
Cześć
Witam :)
Witam.
Siemka.
Witaj ;)
cześć :)
Witam
Witam
Witam :)
Cześć :)
Witam ;)
Witam
yoł :]
Witam:)
Siemanko :D
Witam :)
Siema!
Witam :)
Siemanko!
Czołem, czekam z niecierpliwością na foteczki :)
Witam.
Witka :)
Witamy.