Co myślicie o tym http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10786016 bardzo mi się podoba ten ze zdjęć . Niby w ofercie będą mieli kilka ale ten na zdjęciach bardzo mi się podoba :] Co o tym myślicie ?
Wersja do druku
Co myślicie o tym http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10786016 bardzo mi się podoba ten ze zdjęć . Niby w ofercie będą mieli kilka ale ten na zdjęciach bardzo mi się podoba :] Co o tym myślicie ?
Ciekawy monitor na tyle. Po opłatach cena będzie wyższa..
Fajna fajna, szkoda że nie long...
Zdjęcia troche nie aktualne, chyba że te zielone drzewa są całoroczne :) Ale aut które się na nich znajduje jest bardzo ładne i ma ciekawe wyposażenie i rzeczywiście, szkoda że nie long :(
Piękne drewno :) No i TV na tył tez daje radę. Skóra Nappa cieszy, ale czarna z czerwonymi lamówkami do tego nadwozia... no nie za bardzo to pasuje. Ogólnie auto po mimo słabych fotek prezentuje się nieźle. Wyposażenie jak na ten rocznik przyzwoite, tzn poza Nappą, drugim TV i drewnem to standard.
Tylko dolicz sobie opłaty + pierwszy przegląd z wymianą świec, płynów, filtrów (oby tylko tyle) i już przekraczasz 40 tyś. Szkoda że nie long, aczkolwiek ja bym mógł ją kupić dla samego drewna :D
Zadzwoń tam i spytaj czy aktualne bo pewnie jest to auto poglądowe,które jest reklamą tej firmy.A autko fajne:)
Auto ładnie sie prezentuje:) jaki to kolor drewna bo mam takie samo ???
autko dość długo wisi już na allgro , wygląda zdrowo i na zadbane , ale i tak jak nie pojedziesz sam to się nie przekonasz , a drewienko faktycznie fajne chętnie bym kupił takowe ...........
Mogę kolego sprawdzić dla Ciebie to auto aktualnie mieszkam blisko łodzi więc nie ma problemu:-)
Po zdjęciach sądząc - jest to zdjęcie auta w komisie w Niemczech.
W ogłoszeniu nie ma słowa o tym konkretnym egzemplarzu, jest za to o wyjazdach do Niemiec, sprowadzaniu na zamówienie itp. bzdety.
Moim zdaniem jest to typowa "zachęta" żeby skorzystać z ich usług, niż konkretna oferta.
Poza tym auto bardzo ciekawe pod względem wyposażenia :cool: - tylko co z tego :)
Widzę że już po raz kolejny pytasz o E38.Może jedź zobacz na żywo jakąś,"pomacaj",zrób jazdę próbną.Nikt Ci nie powie jaki jest stan w rzeczywistości na podstawie zdjęć.
Póki co zauważyłem że jesteś tylko na poziomie "co o niej myślicie" a nie dasz szansy żadnej "na żywo"
Sorki ale już 5 7er oglądałem i niestety na oglądaniu się kończy , najgorsza była ta :/ : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10366651 koleś dalej pozostaje przy swoim ze stan jest bardzo dobry . Cała prawa i lewa strona wozu jest przerysowana dość gruba rysa od samych świateł przednich po światła tylne . Coś nie tak z ABS siedzi za nisko a upiera się ze podwozie nie było obniżane ani nic z nim kombinowane , podczas jazdy stuka coś w tylnym moście ale jak mu się o tym wspomina to mówi ze mi się to wydaje bo to przez Polskie dziury :] pod maska też przeróżne niedoskonałości popękane plastiki itd . Środek również pozostawia sobie wiele do życzenia , przypalenia po papierosach na przedniej belce , niedziałająca navi , niezbyt zadbany środek a to nie bagatela 32900 (jak bylem oglądać było 35900) . Nie chce kolejny raz jechać oglądać auto moich marzeń i znowu się zawieść a może ktoś już oglądał lub ma bliżej niż ja i mógłby pomoc :]
niestety szukanie 7er dobrej 7er to długa zabawa , ja swoja trafilem jako drugą oglądaną i też nie była bez wad , a co do oglądania aut na zdjęciach to np. ta z linka pow. jest całkiem całkiem piszesz że navi nie działa a na zdjęciach widac że działa , także sam rozumiesz że musisz jechać i sam pomacać żeby być pewnym a i tak nie znajdziesz w 100% idealnej czasami trzeba iść na kompromis tak to już jest z 7er................
Autko ladne, sliczny kolor ale ten napis 740i to jakos tak dziwnie wysoko.
Więc sam widzisz.Auto które pokazałeś ze zdjęć moze byc a po oględzinach wychodzi co innego.
Kontaktowalem sie z ta firma jakies 2-3 lata temu jak kupowalem e39. O ile nic sie nie zmienilo, te auta nie stoją w PL a dzialalnosc firmy sprowadza sie do posredniczenia przy zakupie samochodu wystawionego na sprzedaz w DE (zdarzylo mi sie pare razy znalezc ogloszenie na mobile.de a potem to samo jako oferte Unitap).
Wtedy skorzystanie z ich pomocy wiązało sie tez z koniecznoscia osobistego wyjazdu do Niemiec.
Ja ostatecznie nie zdecydowalem sie na wspolprace wiec nie wypowiem sie na temat jakosci uslug.
Kolega 7ka ma do sprzedania bardzo ładne 740 za nie duże pieniądze.Zobacz w dziale "sprzedam"
Niestety nie mam jeszcze dostępy do tego działu :( : Tylko uzytkownicy posiadający odpowiednią ilośc postów mogą przeglądac tematy na tym forum.
Coś mi się zdaje, że już masz. Why? Ponieważ właśnie napisałeś 20posta ;)
ten indyvidual to jakieś dziwadło TV i 3ci klimatronik ma na tył, ale nie ma komfortowych foteli...
do tego z tyłu tylko rolety bocznych szyb bez trójkątów... brak grzanej kanapy...
dziwna konfiguracja.. niby wypas dla prezesa z tyłu, ale nie do końca....
niby exkluzive bo indyvidualka, ale uboga...
może to od jakiegoś Turka, co nie miał za dużo hajsu, ale na dzielnicy chciał błyszczeć.. bo zwyczajni ludkowie nie widzą różnicy... ale to tak samo jak w tej reklamie piwa.... :x
jak dla mnie to jakieś dziwadło.