Witam. Jestem z Inowrocławia. Od kilku tygodniu rozglądam się w pl jak i de za E32 z motorem 3.0 V8. Najlepiej bez gazu ponieważ ma to być drugie auto więc ekonomia nie jest aż tak ważna. Pozdrawiam ;)
Wersja do druku
Witam. Jestem z Inowrocławia. Od kilku tygodniu rozglądam się w pl jak i de za E32 z motorem 3.0 V8. Najlepiej bez gazu ponieważ ma to być drugie auto więc ekonomia nie jest aż tak ważna. Pozdrawiam ;)
Witam i życzę powodzenia :)
cześć :)
Witam :)
Witam
Witaj ;) powodzonka zyczę w poszukiwaniach :D
Witam i powodzenia :)
Witam i pozdrawiam!!!
Witam.
hej :P
Witam serdecznie i powodzenia w poszukiwaniach :]
oszczędzę Tobie późniejszych zgryzów... od razu nastaw się na E32 740 (V8 | M60B40) i to najlepiej w LONGu - naj z naj. Jak weźmiesz M70B50 V12 750 to zawsze znajdzie się kilkunastu takich co będą kręcić nosem "eee, nieee... nooo.. fajnie że V12... ale lepsze jest 740" :hah:
witam :)
Witam podpowiem ci z własnego doświadczenia że mając v12 to masz głowę do góry kultura pracy no i 450 Nm jeżeli jeździsz spokojnie czasem sobie depniesz po garach to 3.0 v8 ci wystarczy sam szukałem 3.0 v8 ale po 7 miesiącach trafiła się w bdb stanie 4.0 v8 no i jest.Pozdrawiam
4.0 też w sumie biorę pod uwagę ale jednak manual mi chodzi bardziej po głowie, więc został 3.0 V8 lub nawet r6. Jak znajdzie się ten jedyny egzemplarz z automatem to oczywiście wezmę ;) Auto ma być do spokojnej jazdy, bez szaleństw. Jako, że na co dzień mam Mb to na początku szukałem W140 ale jednak teraz jestem zdecydowany na 7. Jeśli wybiorę się na zachód to w cenie 1500e do 2000e mogę trafić coś sensownego? Może być nawet z początków produkcji.
automacik też fajna sprawa , od tygodnia jeżdżę e32 w automacie i jest lux ,a wcześniej sie zarzekałem że nie kupie automata :)
Witam
Witam.
witam i powodzenia w poszukiwaniach
Siemka! Pozdrawiam.
Witam powiem ci że w140 to również bardzo dobre auto produkowane na niemieckich częściach a nie na oszczędnościach osobiście mam w140 4.2 v8 i BMW 740ia jedno sprzedam tylko zastanawiam się już miesiąc które zostawić bo mb mam w stanie idealnym a 740 jest w bdb stanie ale mam straszny sentyment do e32.Pozdrawiam
Naprawy i części ogólnie droższe są w W140, prawda?