witam
jest obecnie w posiadaniu 7ki a dokladniej 740 w manualu
niestety jest ona obecnie na sprzedaz
po sprzedazy kilku samochodow ze swojej kolekcji bede sie przymierzal do 7ki klekota
Wersja do druku
witam
jest obecnie w posiadaniu 7ki a dokladniej 740 w manualu
niestety jest ona obecnie na sprzedaz
po sprzedazy kilku samochodow ze swojej kolekcji bede sie przymierzal do 7ki klekota
Witam :)
Pokaż zdjęcia autka , oraz staraj się pisać bardziej po polsku :)
Witam ;)
Siemka :cool:
siemanko.
Witam Serdecznie :)
Witam
Witam nowego forumowicza ;)
Witam :)
Czy o swojej 7-ce możesz tylko powiedzieć, że jest na sprzedaż ??
Hej :)
Witam :)
Chyba możesz nam bardziej przedstawić''treściwie''(czyt.co ma w wyposażeniu??) i obrazowo w postaci fotek swoją piękność ?? ;)
Pozdrawiam :)
Witam! Jakieś zdjęcia 7-ki???
cześć
mam nadzieję że nie jesteś kolejnym użytkownikiem, który ma do przekazania tylko to że ma auto na sprzedaż oraz, że to nie będzie Twój ostatni post
pozdrawiam wyspiarza
witam
Siemanko
Witam serdecznie :D
Witam :D
witam