Takie dla przyszłego fana motoryzacji... ;D
Wersja do druku
To łózeczko było kiedyś pokazywane na TVN TurboBurbo ;D Zawodowe :cool:
Piękna sprawa takie łóżeczko :)
Jak te 20" pasują do E38 to biorę :)
Dziecko może i na zimówkach spać :)
He he, nawet lepiej, bo bardziej buja ;D ;DCytat:
Zamieszczone przez Neuf
Ciekaw jestem jaka cena końcowa bo wciąż jest minimalna :hah:
Anatol - za czym Ty się rozglądasz?? ;D
Dobrze dobrze!! Będzie pępkowe ;D ;DCytat:
Zamieszczone przez sylwek7
No właśnie nie chciałem otwartym głosem pisać - WPRASZAM SIĘ :viva:Cytat:
Zamieszczone przez radoshb
Patrząc na to - ...przeżyłem mały szok. :faint: :shock: :mad:
Moje chłopaki na szczęście śpią w normalnych łóżeczkach :cool:
Fajna sprawa ;D
Łożeczko wygląda fajnie - ale wydaje mi się ze myślisz podobnie jak ja, bo ja bym nie chciał aby moje dziecko w takim czymś sie wychowało...Cytat:
Zamieszczone przez Hubertus7er
Na szczęście to oni tego może nie widzieli bo jak by zobaczyli to musieli by mieć takie, i Twoja w tym była by głowa jak to zrobić! ;D ;DCytat:
Zamieszczone przez Hubertus7er
O ja pierdziele..... nawet nie wiesz ile masz w tym racji ;DCytat:
Zamieszczone przez radoshb
A takie łóżeczko to bardziej się nadaje jednak do salonu samochodowego, albo....na zlot (jeśli ktoś jedzie z maluszkiem.
No wiesz w życiu różnie jest ;DCytat:
Zamieszczone przez sylwek7