-
Powitanie
Na wstępie chciałabym się z Wami przywitać,chociaż wiele osób już zd±żyło mnie poznać.Mam na imię Arleta(żona Kristo)Nasze autko już znacie-BMW e65 745i .Uczestniczyli¶my już na dwóch zlotach(Zgorzelac-Drezno,Sulejów).Zapisuję się dopiero teraz,bo chcę brać czynny udział jako członek klubu.
-
-
-
-
Witamy drug± połówkę Krista :D
-
-
-
-
Ja również witam i pozdrawiam
-
Witam lepsz± połowe kristo.Pozdrawiam :papa:
-
Witam serdecznie :papa: :papa: :papa:
-
Fajna z Nas gromada to i kobiety do Nas lgn± ;D WITAJ SERDECZNIE :hug: :papa:
-
-
Witamy serdecznie!
Pozdrowienia dla Kristo i dzieciaczków ;)
-
witam w imieniu swoim i Agi ;)
-
-
-
Równiez serdecznie Witam ;)
-
W I T A M :hug:
jeszcze raz serdecznie i dziekuje za mile popoludnie w CZARNYM PSIE :D
mam nadzieje ze dojechali¶cie cało i szybko do Katowic i EASY was nie powoził wiecej niz trzeba no i zapraszam znowu na przek±ske
-
Witamy w naszym skromnym gronie... ;)
-
witam serdecznie..... :papa:
-
-
-
-
-
Witam i pozdrowienia od Agi i Anatola .... jak co¶ kiełbasa zawsze jest na grillu ;D
-
-
Witam serdecznie :)
Miło jest widzieć na forum coraz więcej płci pięknej.
-
-
Kochana witam witam :D widze że moje namowy nie poszły na marne :D
Miłego forumowania ;)
-
-
Dziekuję za miłe przywitanie:
Jack :)
WojtekD :)
sylwekk :)
Damias :)
Evan :)
Mirek :)
Hubertus 7er :)
Fubu :)
co arti :)
karwad :)
czarek :)
max mt :)
sylwek7 :) pozdrowienia przekazane
7ka :) szkoda ,ze nie mogli¶my sie spotkać z Wami na zlocie
amato :)
przemo9999 :)
komando :)
Adasio :) dojechalismy cało i bez przygód do domu,dziękujemy za zaproszenie,kto wie ,moze?...
michał_5000 :)
arielowaty :)
intactus :)
Neuf :)
martin81 :)
Volumax :)
Anatol :) i u nas kiełbaska na grila się znajdzie,zapraszamy
LISU77 :)
cinek_80 :)
radoshb :)
rEwelka :) no tak wła¶nie i...jestem
walek :)
-
-
To się nazywa przywitanie od serca nie z przymusu ;)
-