Cytat:
Zamieszczone przez radoshb
Witaj SERDECZNIE!
Na pewno chlapacze bym zdemontowal, popekana guma w tylnym słupku przy rynience to standard a spasowanie listwy pod reflektorem to prosta sprawa. poszukaj na forum jak zdemontowac reflektor. :] Nic wiecej mi sie w oczy nie rzuciło. No może to, że masz po złej stronie kierowniczkę ;D ;D
Tez o tym mysle wlasnie wyglada bardzo w stylu mam 65 lat i prowadze.. :)
A jesli chodzi o telefon to nie przeszkadza, auto w dwa lata zrobilo 2 tys mil, facet mial 3 samochody i sprzedal tego bo niemial czasu nim jezdzic, bateria w telefonie chyba tez klékla
Pytanie o te popekane gumki nad tylnymi rynienkami ... mozna to kupic w aso?
A mieszkam nie daleko heatrow, west drayton...
pozdrawiam