http://quiz.ownia.pl/zarobki mi wyszlo 6006 zl
Wersja do druku
http://quiz.ownia.pl/zarobki mi wyszlo 6006 zl
Mi wyszło 5587 :o Idę do Klicha ;D
6012 o w morde :razz:
6297zl......ide do salonu BMW ;D ;D ;D ;D ;D
Mi wyszło 7531 hmm - czas iść do szefa - hmm szkoda ze sam sobie podwyżki nie zrobie ehh :D:D
6137 zł i tak powinienem zarabiać i zarabiałbym gdyby w tej branży szło tyle zarobić dla firmy ;/ może w przyszłości gdy się bardziej rozwinie, docelowo mam zamiar mniej więcej tyle zarabiać lecz netto :) na tą chwilę wyciągam od 2,5-4 tys netto w moim regionie to i tak bardzo solidna pensja :)
fajne
ja zrobiłem 2 symulacje, bo pewne rzeczy mi podwójnie pasowały.
za pierwszym razem dostałem 7724, a za drugim 6961
O takiej pensji to póki co mogę tylko pomarzyć :roll:
6728 :/ Pogadam o tym po urlopie ;D ;D
7801 zł i co teraz? Mam wystawić rachunek szefowi? :D
8106 :D , powiedzmy , że przy aktualnym kursie funta dobrze mi policzyło :]
pozdrawiam
bosman
ja teraz zrobilem wszystko odwrotnie i wyszlo mi 14965 zł
No !Cytat:
Zamieszczone przez hrabia81
to teraz masz jasność jak posłowie mają liczone stawki podstawowe ;D
3646 zł :cool:
6811....
Jakby to było netto, to już bym leciał po podwyżkę ;D