V12 świetna sprawa, tylko według mnie nie jest to samochód do jady na codzień chociaż to zależy od tego jaki Masz budżet i ile możesz rocznie przeznaczyć na serwis. co do 750 to wydaje mi się, że ten egzemplarz wygląda ciekawiej, chociaż jak sam szukałem polifta w budżecie 50-55 to nie znalazłem nic ciekawego:
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...tml#7fefbf0f8f
jeszcze się spytam bo widzę, że w opisie Masz wpisane audi a8d3 jaki jest powód zmiany ? długo zastanawiałem się nad audi i gdyby nie 10 letnie przyzwyczajenie do marki to raczej wybrałbym a8.