http://www.youtube.com/watch?v=b_bW9...e=channel_page
Ciekawy sposób na denerwujących kierowców :D
Wersja do druku
http://www.youtube.com/watch?v=b_bW9...e=channel_page
Ciekawy sposób na denerwujących kierowców :D
hehe dobre :) Myśle że gość się nawet nie zastanawia w takiej sytuacji że to może być żart tylko odruchowo po hamulcach :) Dobrze że nie odbił na pobocze :hah:
jeb........ny ;D
hehe, dobre :D ... chyba bede musiał wykorzystac ten sposób :hah:
Chamstwo i bandytyzm
nie działa juz :?
dokladnieCytat:
Zamieszczone przez nosek
oho, censura zadzialala i ktos usunal. Swoja droga nieodpowiedzialnie sie goscie zachowali z ta klamka.
i po kozaku ;D ja bym strrzelal ;)
a ja miejscu pana po prawej zadzwonił na polizze a kolega co machał wiatrówka by do dzisiaj siedział ze szczurami w niemieckim wiezieniu...
to ze sie brał polak za wyprzedzanie a nie miał potencjału do tego manewru to już jego sprawa...
Dokładnie tak! Ja nie zamierzam sie solidaryzować z takim rodakiem -::Cytat:
Zamieszczone przez Johnny_Bravo
To nawet nie wydało mi sie śmieszne! Raczej żenujące :/
rece opadaja :faint: z kazda pierdola dzwonicie na policje? przez takie rzeczy 3/4 ludzi w zakladach karnych wylapalo gruby wyrok za darmoCytat:
Zamieszczone przez radoshb
Za darmo to nawet żona Cie nie :xCytat:
Zamieszczone przez hrabia81
;D ;D
pomyśl co by było jak bo kolo spanikował w aucie obok i spowodował kolizje.... ile aut w ewentualny karambolu.... ja bym mu tam jaja urwał i tyle... za takie wiatrówko'wanie...
by sie kolo zdziwił jak by tak do ruska zrobił a rusek by wyciągnął prawdziwa i w samoobronie mu wypalił.... a z ruskami to już nie tak chop....
poza tym już widzę tego Polaczka jak jedzie do Rosji w głąb z wiatrówka ..... Byłem kilka razy dokładnie raz głęboko u nich zwiedzając Prypiat (miasto duchów) i jechaliśmy starym pasatem mając dożo lepsze auta , ale sie baliśmy żeby nas nie zajebali dla auta...
a moze helmut przyspieszal i nie chcial wpuscic polaczka bo przeciez jak moze wyprzedzac go polak? ilu jest baranow ktorzy za wszelka cene nie chca cie wpuscic? po mojemu dobrze zrobil. nie podchodzcie do tego jak nasze pseudo sady.
Cytat:
Zamieszczone przez hrabia81
Prosta sprawa - niech nie macha bez potrzeby atrapą to nikt na pały nie będzie dzwonił Rozumiem jakby ktoś chciał go z auta wyciągnąć, ale tak? pajac i tyle ;)
Cytat:
Zamieszczone przez hrabia81
a jak by tobie Niemiec pomachał (tak jak on Niemcowi) co byś sam zrobił ?
sam dobrze wiesz kolego ze wyprzedzające sie tiry to katorga ja ostatnio czekałem 3km aż sie wyprzedza na autostradzie jeden 80km/h a drugi 81km/h wiec raczej to nie wyglądało ze mu przyspieszał.
Dla mnie temat wyczerpany , każdy ma swoje racje lecz uważam ze źle zrobił machając wiatrówka... .
Powtórzę raz jeszcze dobitnie moje zdanie : chamstwo i bandytyzm !!!
Nie ma znaczenia kto kogo, nie ma znaczenia atrapa czy klamka !!!
poruszyles drazliwy temat ;) nie lubie niemcow :) utluklbym gada ;DCytat:
Zamieszczone przez Johnny_Bravo
Hrabia dobrze mówi, Zobaczcie to z innej perspektywy. Polak chciał wyprzedzić i dojechał równolegle do niemca (musiał mieć większą prędkość by to zrobić) szkop przyśpieszył i niechciał Polaka wpuścić(jednocześnie łamiąc przepisy). Polak jadąc przeciwnym pasem siał spore zagrożenie więc odpowiedział takim gestem na hamstwo niemca. Powinien jeszcze się zatrzymać i nawpier... szkopowi
nic dodac nic ujac :cool:Cytat:
Zamieszczone przez positiv
i miał czas wyciagnać kamere, włączyc nagrywanie...
jak dla mnie to jakiś żart zaprzyjaźnionych kierowców ;)
Bardzo mozliwe ze to jakas denna rezyserka :D bo ciekawe kto z kamera wyprzedza? :D ;D
Tak wracajac do realiow ciezarowki maja dosc mocno przegwizdane poniewaz kazda ma tak na uzytkownicy 740 / 750 ogranicznik predkosci i to niestety nie na 250km/h a na 80+ dopuszczalna granica bledu, czyli z reguly Vmax to 89km/h, co powoduje ze na prostej ciezarowki wyprzedzaja sie tylko o roznice w ustawieniu "tacha" lub o grubosc bieznika :( (ci na nowkach oponach sa szybsi jak ci na wysmiganych ;D )
Stad i te wielokilometrowe wyscigi sloni ktore doprowadzaja nas kierowcow dosc szybkich osobowek do zawalu serca... bardzo czesto wyprzedznia koncza sie na pierwszej gorce kiedy roznica mocy i ilosc ton na osi robi swoje ;)