Witam.
Co prawda daleko nie mam, żeby obejrzeć ale co sądzicie o tym egzemplarzu ?
http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7...-ID6ydlcb.html
Wersja do druku
Witam.
Co prawda daleko nie mam, żeby obejrzeć ale co sądzicie o tym egzemplarzu ?
http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7...-ID6ydlcb.html
Zwykłe, proste, ładne E38, myślę, że warto obejrzeć.
To chyba się bujne
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
jechać oglądać....
autko ma 300 tysi nalatane więc warto przejrzeć historię i sprawdzić czy było coś robione.
wtryski mogą być już do roboty, ale ogólnie autko nie wygląda żle...
Jak ma tyle przebiegu co pisze to się nie zastanawiaj , jedynie kiepski ten szary kolor skóry ,ale za tę kasę nie ma co wybrzydzać.
Miałem E39 z takim kolorem skóry i też srebrna i jakoś taki sentyment został.
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Wizualnie prezentuje się rewelacyjnie. Jeżeli tak też jest mechanicznie to ja bym się nie zastanawiał.
Tylko ciekawe czemu ktoś zmieniał lampy... Teraz pytanie czy tył na pomarańczki, czy przód i boczne na białe. Dziadek 73lata miał taką fanaberię? Czy może Unfall był i zmienili na jakiekolwiek używane?
Mozna to spr w VIN.
Hmm ale mam VIN bez problemu podał mi: WBAGE61030DN49280
I co z niego wynika ?
Że to czarne 728 :emmersed:
Żartuję ;)
Vehicle Identification Number WBAGE61030DN49280 Type GE61 Model 730d - EUR Development Code E38 Chassis LIM Steering LL Doors 4 Engine M57 Displacement 3.00 Power 135 Drivetrain HECK Transmission AUT Color Titansilber Metallic - 354 Upholstery Standardleder/grau - N6TT Production Plant DINGOLFING Production Date 2000-10-19
Options
235 Trailer-hitch With Removable Head Anhaengerkupplung,kopf Abnehmbar 261 Side Airbag For Rear Passengers Seitenairbag Fuer Fondpassagiere 265 Tire Pressure Control (rdc) Reifen Druck Control (rdc) 292 Lt/aly Wheelsl/cross-spoke Styling Lm Raeder/kreuzspeichenstyling 302 Alarm System Alarmanlage 403 Glas Roof, Electric Glasdach, Elektrisch 423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours 428 Warning Triangle Warndreieck 438 Wood Trim Edelholzausfuehrung 456 Comfort Seats, Electric. Adjustable Komfortsitze Elektrisch Verstellbar 464 Skibag Skisack 494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer 500 Headlight Washer Sys/intensive Cleaning Scheinw.waschanl./intensivreinigung 508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc) 522 Xenon Light Xenon-licht 549 Radio Clock Funkuhr 609 Navigation System Professional Navigationssystem Professional 620 Voice Input System Spracheingabesystem 629 Car Telephone (gsm) W Card Reader Front Autotelefon Mit Kartenleser Vorn 672 Cd Changer Bmw For 6 Cds Cd Wechsler 6-fach 676 Hifi Loudspeaker System Hifi Lautsprechersystem 690 Cassette Holder Cassettenhalterung 801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung 863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa 879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur 915 No Outer Skin Protection Aussenhautschutz Entfall 937 Request Cd-rom On Delivery Request Cd Rom On Delivery
Standard Equipment
Information
202 Steptronic Steptronic 210 Dynamic Stability Control (dsc) Dynamische Stab. Control (dsc) 548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho 851 Language Version German Sprachversion Deutsch
459 Seat Adjustm., Electr. W. Memory Sitzverstellung, Elektr.mit Memory 473 Armrest, Front Armauflage Vorn 488 Lumbar Support Driver/front Passenger Lordosenstuetze Fahrer/beifahrer 602 On-board Monitor With Tv Bordmonitor Mit Tv 694 Preparation For Cd Changer Cd-wechsler Vorbereitung
wg mnie spoko opcja... fulll to to nie jest oczywiście... ale całkiem ciekawe auto za dobre pieniądze może się okazać.
Jak nie jest daleko jechałbym obczaić.
Bardziej chodziło mi o te lampy :) czy po VIN widzicie jakie lampy powinna mieć.
To że lampy zmieniane nic nie znaczy! Nawet jak była delikatnie rozbita to pikuś jeżeli naprawa jest zrobiona z głową, bez prostowania podłużnic itp...
Powinna mieć pomarańczki.
Niejedni zmieniali na białe - wielu sie to bardziej podoba :)
Tylko jak się zmienia,to wszystkie.
Gdzieś mi się obiło o uszy, że diesle wychodziły też wlaśnie w takim wariancie, tył pomarańcze przód białe. Ale nie wiem czy to prawda.
:wacko: .
Nie prawda też to slyszalem bo ktoś mi to próbował wmówić a wyraźnie było widać że kierunki z przodu były Świerże ... Pytalem w serwisie aż z ciekawości i tam według dokumentacji technicznej wyraźnie było napisane że pomarańcze były montowane w parach, także potwierdzili mi o istnieniu pakietu na gorsze drogi w który kiedyś nie wierzyłem,
Wysłane z mojego IdeaTabA1000-F przy użyciu Tapatalka
W parach czyli po dwie - para przód para tył :D? Albo obie naraz albo osobno tak !? :)
Tak czy siak zbędna dyskusja, ktoś akurat miał przednie białe moze do kupienia lub jakakolwiek inna historyjka jaką sobie wymyślicie i sobie założył. K..a i po temacie, a nie k...a rozkmina tematu jprdl jeden ch.. :D :D :) Sie zdenerwowałem no.
Dokładnie na razie koniec spekulacji dopiero sobota najbliższy termin kiedy mogę obejrzeć auto.
Zbliża się sobota więc mam pytanko, jaką skrzynie ma 730d ZF czy GM ? Drugie pytanie jak na szybko sprawdzić taką skrzynię rozumiem, zero szarpania, kangurków i żeby nie przeciągała przy zmianach.
Na 100% ZF, co do sprawdzenia to do tego co napisałeś sprawdź czy podczas jazdy ze stałą prędkością utrzymuje równo obroty
W ogóle w 7-kach były tylko ZF-y
Także na parkingu powrzucaj sobie biegi z P na D na R i czy przy wrzucaniu wstecznego nic się nie dzieje nie szapie trzęsie cos nie słychać kolega kupił kiedyś nie zwracając uwagi a p roku był do wymiany kosz .. jak ja kupiłem swoją miałem delikatne drgania przy wrzucaniu na R zaryzykowałem i tylko miałem poduchę skrzyni do wymiany zmieniłem ole całkiem nie dawno i zauważyłem łagodniejsze zmiany , mniejszy opór przy wrzucaniu biegów
Po roku to chyba nie tak źle :D ?
Ale nie tak mało :)
Byłem zobaczyłem ale nawet się nie przejechałem. Auto złego wrażenia na mnie nie zrobiło. Zwykłe parkingowe obcierki pukniecia na listwach ale to nie nowe auto. Skóra w środku hmmm w życiu bym jej 300 tys nie dał może regenerowana ale była w bardzo dobrym stanie, listwy progowe w środku miały startą farbę co mnie zastanowiło w stosunku do ekstra skór. Auto przed samym moim przyjazdem odwiedziło prawdopodobnie myjkę bo woda lała się po otwarciu każdych drzwi. Silnik źle nie chodził chodź usłyszałem piszczenie jakiejś rolki może od alternatora, przy odpaleniu chwile pokręcił no ale tyle mogłem sprawdzić bo silnik był przed moim przyjazdem rozgrzany. Do jazdy próbnej nie doszło albowiem zniechęcił mnie wygląd osobisty handlarza, a raczej handlarza i kolegi(tak wiem kupuje auto nie handlarza ale jednak) bowiem wyglądem przypominali kibiców lokalnego klubu sportowego... dres kaptury i te sprawy, może nie jestem tolerancyjny ale wizja problemów w przyszłości odrzuciła mnie od tego auta.
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Hahahaha to, że sprzedający jest nie wyjściowy wróży problemy? Jak papiery się zgadzały to co ma wygląd sprzedającego do samochodu!
ciekawe podejście do tematu :D Ja kiedyś kupiłem A8 od takiego osobnika dres tatuaże nóż myśliwski
i dobrze kupiłem Pan okazał się nauczycielem wychowania fizycznego auto było w miarę zadbane estetycznie ale mechanicznie cycuś glancuś
najlepiej wspominam tą audi zero wkładu wszytko porobione nawet na zapas
pierwsze wrażenie też miałem nie mile wraz ze sprzedającym przyjechało takich 3 niby koledzy .byłem 300 km od domu i myslalęm ze skończę bez kasy i samochodu
Zapomniałem dodać, że zero zainteresowania klientem. Powiem Ci tak ty nie miałeś wyboru [emoji14] a ja miałem 60km. Jak by to było auto od prywatnego właściciela bym inaczej podszedł ale tu handlarz i cwaniactwem wiało.
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Jak Cię widzą tak Cię piszą :RpS_biggrin:
Z 2 strony czasami ten elegancki pod krawatem może Cię bardziej oszukać niż ten dres.
Ale nawiązując jeszcze do stroju to w weekend graficiarze się popisali u mnie na podwórku i na szczęście sąsiad ich rano dorwał jak się kręcili z rękoma od farby. I stereotypowe 0 (zero). Dresik, kaptur, jakieś inne szmaty, charakterystyczny chód, twarz nie skalana myślą i gadka w stylu, "że to jest sztuka". Dodam, że tematem przewodnim bohomazów był tekst "je...ć sąd".
wybór miałem , po drodzę miałem ogarnięte 3 auta to było 2 które oglądałem ..
chodziłe wokół samochodu oglądałem kilka razy , także papiery były ok przez chwilę przeszło mi przez myśl ze auto może jest krojone ...
Sprzedający jak ma zachowywać się wobec klienta ??
co prawda masz trochę racji cwaniactwo i buractwo odrazu zniechęca
klienci też potrafią wkur... i to ostro 2 razy w życiu trzasnąłem maską i odejechałem bo jakimś bólu du...
propozycje zejdz Pan 3 tys to zabieram dorzuć Pan na zimówki , te drzwi jakoś cięzko chodzą
albo szukają gwarancji na używane auto
kiedyś miałem agenta który po pól roku zadzwonił i zapytał czy przeleje mu kase za pękniętą szybę
Najlepsze ogładające to kobiety jakąś ryskę zobaczą odrazu panika auto bite po dachowaniu albo żarówka słabiej świeci
Kolego najprawdziwszą prawdę z życia wziętą piszesz ;) kobiety właśnie kupują oczami w sensie na wygląd, mechanicznie może być złom ale jest wychuchany zero ryski wgniotki itd. to już oczy się świecą.
Nigdzie auta nie skreśliłem, jak ktoś będzie tą sztukę chciał kupić to po prostu 2xwięcej wysiłku włożyć w dokładne sprawdzenie niż innych sztuk.
Dla mnie gdyby wyszedł do mnie właściciel heavy metalowiec ale nie handlarzyna to byłby bardziej wiarygodny, albo jakiś wydziarany koleś, ale tu za przeproszeniem zobaczyłem u jednego z panów tatuaże ala kryminał to od razu miałem wizje, że za pół roku wpadną do mnie Policjanty po auto bo okazało się, że jednak został skrojony w Niemcowni, albo że któregoś pięknego dnia pójdę do auta i zostane na parkingu z kluczykiem w ręce ^^
Co do wybrzydzania, sprzedawałem tydzień temu poprzednie auto, to też trafił mi się pacjent z Widnia chciał dla syna auto kupić, w wiadomościach na otomoto się już targował ^^ po czym stwierdził, że takie jak moje auto kupi za połowę tego co ja chce na OLX albo allegro...
no to git i piątka [emoji109] nie skreslaj sprowadzanych aut wiem po sobie że sprowadzane były lepsze nie koniecznie tańsze bo dochodzą jeszcze opłaty rejestracji . a z jazd próbnych nie rezygnuj ogarnij sobie kompa jeszcze jest pomocny w zakupach powodzenia w zakupie [emoji3]
Wysłane z mojego IdeaTabA1000-F przy użyciu Tapatalka
Kryteria jakimi ludzie się kierują (kierujecie ) przy zakupie auta to chyba nie na moją psyche - poddaje sie normalnie. Nie ogarniam :D Jprdl najlepsze, że jak czytam niektóre wypowiedzi to chyba grunt to zatrudnić do sprzedaży dziadka z garażem i wtedy każdy trypel sie sprzeda...