witam mam problem z wiazka pdc tzn. z kabelkami które ida do czujników z przodu poniewaz mam po urywane a nie chce ciagnąć od nowa z bagażnika z tad pytanie czy da sie jakoś polutować te kabelki czy bedzie to miało wpływ na prace układu ? pozdrawiam
Wersja do druku
witam mam problem z wiazka pdc tzn. z kabelkami które ida do czujników z przodu poniewaz mam po urywane a nie chce ciagnąć od nowa z bagażnika z tad pytanie czy da sie jakoś polutować te kabelki czy bedzie to miało wpływ na prace układu ? pozdrawiam
Możesz wiązkę polutować spokojnie.
na czym z ciekawości polega problem?
polutowanie dwóch pinów to nie brzmi wyzywająco szczególnie....
OK, rozumiem skąd obawy. Ale nie ma co się zastanawiać, tylko lutować - koncentryk to też tylko kabel, a sygnały jakie tam latają to żenująco niskie (kHz)
oczywiście minimum higieny elektrycznej - zaizolować dobrze przed wilgocią, najlepiej obsmarować silikonem na koniec i naciągnąć koszulkę termokurczliwą.
a jak to polutować masz chociażby tutaj
http://howtocbradio.com/how-to-fix-cb-coax-cable
Odświeżę temat. Musze przylutować do wiązki tył PDC brakującą wtyczkę i pytanie moje który kabel do czego :) Z wtyczki wychodzą 3 o pełnych kolorach a na kablach mam 3 ale już z białymi paskami :) Czy lutować tak jakbym nie widział pasków :D ?
http://images82.fotosik.pl/65/ead9a966bf9e07e4med.jpg
OK ogarnąłem - Tutaj jest schemat dla potomnych
http://s1033.photobucket.com/user/speed ... 4.png.html
http://s1033.photobucket.com/user/speed ... a.png.html
http://s1033.photobucket.com/user/speed ... c.png.html
B35 tylny środek lewy
B37 Tylny Prawy
B34 Tylny Lewy
B36 Tylny Środkowy Prawy (oznaczenie się uciekło. Górny diagram po prawej )
B31 Przedni środkowy lewy
B33 Przedni Prawy
B30 Przedni lewy
B23 Przedni środkowy prawy