Witam wszystkich użytkowników 7er.
Na dzień dzisiejszy Bumer-a brak, ale usilnie szukam E38.
Pozdrawiam Wszystkich Miłośników Marki :))
Wersja do druku
Witam wszystkich użytkowników 7er.
Na dzień dzisiejszy Bumer-a brak, ale usilnie szukam E38.
Pozdrawiam Wszystkich Miłośników Marki :))
Witam i życze powodzenia w poszukiwaniach
Cześć :D
Witam i powodzenia w znalezieniu E38, najlepiej 750 :D
Siemanko
Powodzenia :)
strzaleczka :D
Może choć imię twe poznamy ,bo wywód jest przepiękny .... ;DCytat:
Zamieszczone przez extensor
[scroll:527f8ec6f7]Witam SERDECZNIE! ;D[/scroll:527f8ec6f7]
Witam
faktycznie rozpisałeś się :D
Witam :)
witam
Witam! Może napiszesz coś więcej o sobie? :)
Witam i życzę szczęścia :P w poszukiwaniach :papa:
Powodzenia w poszukiwaniach :)
Opisz nam dokładniej ile chcesz przeznaczyć, jakie chcesz "wymagania" auta itp. Może Ci jakoś pomożemy? ;)
Witam
V8
Dobrze jeśli będzie już z sekwencją.
Wypas w środku wskazany.
Czarna / srebrna
Kwota ~ 30 K