Witam, po nieudanej próbie przymiarki do turasa trupa wpadła mi w oko taka maszyna:
http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/b...reviousPage=lr
Proszę o porady użytkowników tego motoru i wyposażenia S-EDC. Pozdrawiam.
Wersja do druku
Witam, po nieudanej próbie przymiarki do turasa trupa wpadła mi w oko taka maszyna:
http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/b...reviousPage=lr
Proszę o porady użytkowników tego motoru i wyposażenia S-EDC. Pozdrawiam.
ja na swoje m73 nie narzekam . spalanie na poziomie mieszanie 14 l . moc tez na poziomie
Opowiedz Tygrys o furze, który rok ile czasu ją masz i co trzeba było robić jakie wyposażenie?
Mieszane 14l? Chyba mocno mieszane z trasami ;) w Wawie nie do osiągnięcia...
na slasku w miescie wychodzi 21 :) na lubuskim 14 :) mam ja od czerwca 2013 i nie mam z nia zdanych problemow zawsze balem sie automatu ale odkad pierwszy raz sie przejechalem to luksus :) jestes z polkowic wiec zapraszam do wiechlic za 2 tyg na lotnisko to moj nr 724 042 050 . wiec bedzie mozna pogadac itd
wyposazenie hmm stadard jak na longa szyby atermiczne , navi , tv , telefon , skladane lusterka , elektryne i podgrzewane przod i tyl itd ...
Mój potężny smok pije średnio 20 l/100 km w mieście (Śląsk) i około 15 l/100 km na autostradzie (szybko i płynnie).
Dzięki panowie za odpowiedzi, te 15 /16 litrów to chyba norma, mam lekką obawę, że mnie zje i ten 1995 rok, ktoś miał do czynienie z SEDC?
Ja mam S-EDC, a przynajmniej tak mi się wydaje, bo po naciśnięciu przycisku samochód faktycznie zyskuje na przyczepności i "usypia czujność".
potwierdzam jakos lepiej mi sie jezdzi z s edc odpowiada za twardosc zawieszenia . kupuj 750 i zapraszam do wiechlic na lotnisko na spot :) . nie zje cie :)
Dzięki za zaproszenie Tiger ale na stałe mieszkam w zielonym kraju więc lipa ze zlotu. No piękna ta 750 i tanio, tylko sporo będę jeździł więc nie wiem czy mnie nie zje :). Pojawiła się ciekawa kontrpropzycja i w piątek pojadę ją najpierw obadać
http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/b...8inch-vol.html
wyglada lepiej od tej 750 :) tylko w 740 to widze ze wersja z 4,4 uwazaj na vanosy czesto padaja wiec dobrze ja obadaj , bo ze zdjec wyglada bardzo interesujaco :) :)
To m62 s1 więc Vanosów tam nie uraczysz, jutro jadę na badanie ;P
ludzie proszę nie piszcie ze 750 pali w mieście 14 l mi przy delikatnej jeździe wychodzi ok 20 lit (możliwe jest spalanie takie w mieście ale na holu )
:) Dobre z tym holem. Moje 4.4 z vanosami ciągnie przy trasie - miasto tak pół na pół mniej więcej, około 20 litrów gazu. Bez butów jakiś ostrych. Dynamicznie ale bez szaleństw. Same miasto i krótkie dystanse to 22-24. Nie wierzę w 14 litrów w takim aucie. Tyle to pewnie pali na godzinę pracy silnika :P BTW orientuje się ktoś jakie jest spalanie podczas pracy silnika jałowej? Z czystej ciekawości i sorki za OT.
Kiedyś czytałem że v12 na postoju pali od 2,3 do 3,2 lit/h kwestia czy jest Klima włączona czy ogrzewanie
Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka