Witam BMW 730iL 1989r. To muj nowy nabytek od 1,5 mieśiąca jest troszke drobiazgów i kosmetyki bo zrobienia ale w serwisach w wawie jest znana bo nabyłem ją od pracownika serwisu BMW więc troszke mi pomogą z tym autkiem (mam nadzieje)
Wersja do druku
Witam BMW 730iL 1989r. To muj nowy nabytek od 1,5 mieśiąca jest troszke drobiazgów i kosmetyki bo zrobienia ale w serwisach w wawie jest znana bo nabyłem ją od pracownika serwisu BMW więc troszke mi pomogą z tym autkiem (mam nadzieje)
witam witam :)
Witamy Witamy i na Zlot zapraszamy :D
a kiedy zlocik i gdzie bo od wczoraj jestem na tym forum i niewiem
witam ;)
http://www.e-czesci.pl/impreza.htm
możesz wpaść chociaż na jeden dzień
Siemanko!!
postaramy się ale nic nie obiecuje bo mam pogrzeb babci :( w piątek 17 i niewiem jak rodzinka mi się zwali na weckend to kiszka wtedy, a chciałbym przyjechać do was i pooglądać wasze autka wymienić cię poradami i wiedzą o naszych pięknotkach
Witam
witam
Witam
ello
Witam Witam :D
Witam
cześć :)
hej wszystkim miłosnikom bmw miałem wczesniej mesia 124 a od miesionca jestem szczensliwym posiadaczem bmw 730i niema poruwnania[glow=darkred:23f0e37fc6][/glow:23f0e37fc6]
WitamCytat:
Zamieszczone przez artue22
Z gory nie chce byc nie mily , ale zanim napiszesz posta prosze sprawdz w slowniku wszystkie wyrazy ...
Chyba ze to moze jakis zart - zlosliwosc ? :razz: :[ :shoot: 8/
To dwa tematy o jednym aucie - artue22 ??