Panowie mam wyjazd w ten piątek do Strzelina i od 13.00 do 24.00 mam wolne ;D
Czy byliby chętni na jakiś spocik we Wrocku?
Olejus licze na Ciebie no i na Szweda ;D
Wersja do druku
Panowie mam wyjazd w ten piątek do Strzelina i od 13.00 do 24.00 mam wolne ;D
Czy byliby chętni na jakiś spocik we Wrocku?
Olejus licze na Ciebie no i na Szweda ;D
A do Wawki kiedy będziesz miał wyjazd ?
no ja jestem otwarty oczywiscie jak zawsze ;D
wpadasz 7er? czy innym wynalazkiem..?
No jak się dogadamy to wpadam 7er.
A co do Wawki ;D hmm Wojtku nie wiem .... ale jak cos będzie to napewno dam znać ;)
Co mdo spotkania to możemy sie umowić tak koło 16-17np przy KFC przy A4 ;)
no to sie dogadujmy :DCytat:
Zamieszczone przez EVAN
jasne ze mozemy- mamy nawet blisko na tor kartingowy (jakies 200 metrow) ;D
zapraszam od razu do mnie na grilka
slowo cialem sie stanie ;D caly spot przytarabani :DCytat:
Zamieszczone przez olejus
OK. Kartingi zajebist... pomysł ;D
Czyli o 17 przy KFC a potem kartingi i najazd na dom olejusa
dokladnie tak ;)
No tak... :foch: olej i szwedu :foch: Ja też mogę się zjawić ??
Impreza otwarta. Więc jasne że tak :cool:Cytat:
Zamieszczone przez Michu
to kto sie dopisuje do spotu? z moich informacji wynika ze beda:
1. siudema
2. rondel
3. novy
4. evan
5. grabarz
6. seba (nie do konca pewne ;) )
7. Michu (jak sie z robota wyrobi)
8. ja
Paweu szykuj duuuuzego grila hahah ;D
Witam szanownych kolegów powiedzcie mi czy teraz w najbliższy weekend organizujecie jakiegoś spota we wrocku?? Czy jakieś inne plany?? Pozdrawiam
Ten wątek to chyba do archiwum trza przenieść ?
Żadnych fotek, żadnych komentarzy ;( To spotkanie się odbyło, czy nie ?
Odbyło się ale za zamknietymi drzwiami. A na koniec zajął się wszystkimi grabarz ;D
A na powaznie to było i było suuper ;)
Ale fakt - do archiwum z nim