Poszukiwań ciąg dalszy... Co powiecie o tych dwóch autach:
http://otomoto.pl/bmw-728-C26534048.html
http://otomoto.pl/bmw-735-ia-indyvid...C26503012.html
Dzięki za spostrzeżenia.
Wersja do druku
Poszukiwań ciąg dalszy... Co powiecie o tych dwóch autach:
http://otomoto.pl/bmw-728-C26534048.html
http://otomoto.pl/bmw-735-ia-indyvid...C26503012.html
Dzięki za spostrzeżenia.
Druga sztuka należy do mnie, jeśli masz jakieś pytania, wal na PW.
OK więc pomińmy ta druga sztuke, pogadamy o niej na PW a co do pierwszej Panowie?
Pozwole sobie dorzucić jeszcze jedno auto:
http://otomoto.pl/bmw-730-sportsitze...C26381968.html
Rapik ładne auto masz, może warto było by to auto naprawdę brac pod uwagę !?
kiera obszyta fachowo ;).
http://otomoto.pl/bmw-750-750i-zadbany-C25441600.html
pierwszy wlasciciel, jasna skora, naprawde dobry wypas i konkretny felunek i kierownica, po lificie, i w twoich pieniadzach a gaz sobie wrzucisz. A jak by trzeba bylo to i bys depnal na drodze. Taka tylko moja propozycja.
co do ogloszen ktore podales to zadna do mnie nie przemowila, zwlaszcza ta ostatnia. generalnie wstrzymaj sie, szukaj jasnej skory, konkretnego wypasu, jak masz 25 tys to jest sporo kasy, nie laduj sie w golasa.
Też mi się ta zielona podoba...
5 litrów odpada bo nie stać mnie na codzienne użytkowanie i szczerze mówiąc zielony mi jakoś nie podchodzi ;/
Tak jak napisał "bmw" chciałbym w kremowych papach no i najlepiej czarną.
Pierwsza sztuka mi najbardziej odpowiada i chciałbym poznać Waszą opinię. Trochę droga biorąc pod uwagę, że można już kupić za 12 koła od kolegi "krzysparca" i z tego co mówi zadbaną...
Co prawda zjezdzony bardziej o czym świadczy kierownica jak słusznie Jakub zauważył ale dwa razy tańsza....czy jest sens przepłacać? za te 12 tyś różnicy można naprawdę dużo rzeczy poprawić...
Ta piersza kosztuje 23 koła i nawet ładnej felgi nie ma ;/
Co o tym sądzicie?
Ta 728 felgi ma bardzo ładne nie tylko ładne. Shadow,i zestawienie kolorów wnętrza i lakieru jest bardzo fajne. Ładnie wygląda,warto się jej przyjrzeć
Ja bym brał 728, ponieważ wygląda na zadbaną. Ciemne auto + jasny środek i jest git.
Co do poprawiania, to wolałbym na początku mieć spokój i się cieszyć jazdą a nie zaczynać od napraw.
Panowie ale gaz do tej V12 to pewnie z 6-8 tysi...
I do tego spalanie na miescie pewnie ze 25 litrów...
Stying 61 17 Zoll?? Pierwszy widzę hmm
Nigdzie nie jest napisane, ale mam Styl.61 16'' na zimę i wygląda na duuuuużo mniejszy mimo że rozmiar opon w serii, po tym wnosiłem że to 17''