witam znalazłem cos takiego
http://tablica.pl/oferta/czesci-bmw-e32-ID1i0M3.html
gosc pisze: mam cale takie auto na czesci.
a zdjecie pochodzi z forumowego bloga kolegi epul.
cos mi to podejzane jest
Wersja do druku
witam znalazłem cos takiego
http://tablica.pl/oferta/czesci-bmw-e32-ID1i0M3.html
gosc pisze: mam cale takie auto na czesci.
a zdjecie pochodzi z forumowego bloga kolegi epul.
cos mi to podejzane jest
Zgłaszajcie administratorowi naruszenie praw autorskich!
W dodatku auto 87r. i 740...
i gosc twierdzi ze ma blende do tego autoa to juz wogóle jakies podejrzane
blenda sprzedana
Na moje oko przekrętacz ;)
Ale kilku amatorów rodzynków pewnie się złapie...
nie kupiłem, pisałem na gg parę minut temu i napisał że właśnie sprzedał, niby cały środek sprzedał, napisałem czy były spryski na lampy i halogeny bo potrzebuje ten zbiornik spod lampy napisał, że zrobi zdjęcia co mu zostało i wyśle na email. Poprosiłem o VIN ale nie napisał
naciągacz...blendę za 50 zł to biorę całego tira ;)
Pewnie jest to zdjęcie poglądowe,pozatym nie widać numeru rejestracyjnego.Moje zdjęcia też ludzie wykorzystują do własnych celów i nie robię z tego problemu (nie chce mi się chodzić po sądach),pozatym ciężko byłoby dochodzić swoich praw skoro nie widać na zdjęciu zastrzeżeń do praw autorskich w postaci np. znaków wodnych.Moje zdjęcia z regeneracji skóry w mojej e30 cabrio ktoś sobie podwędził:
http://allegro.pl/farba-lakier-do-sk...445536903.html
Jeszcze napisali ile potrzeba farby na zregenerowanie fotela jakby była to ich robota....
Ja bym zglaszal do allegro..
Na 100% bym nie podarował ! zadzwoń do kolesia i już..
A ja w d... mam czy wykorzysta moje zdjęcie. JA NIE MAM Z TYM NIC WSPÓLNEGO !! ale jak Koleś chce wysyłać za pobraniem i jeszcze nie ma aukcji tylko ogłoszenie to chyba nikt nie jest na tyle głupi żeby się na to nabrać. A zdjęcie wyskakuje po wpisaniu w google grafika '' blenda e32 '' i pewnie z tąd je zassał.
Dużo ludzi tak robi niestety, wpisują w google tak jak piszesz i bach wklejają fotkę czyjegoś autorstwa. Myślą że zdjęcia zrobione są przez kogoś z nie wiadomo skąd i prawdopodobność tego że ktoś je znajdzie jest znikoma.Sam dawno temu sprzedawałem radio i po jakimś czasie patrze moja fotka jest w miniaturce na allegro a tam w galerii wszystki moje foto.-tel. do gościa i zdjęcia były usunięte. Nie chce żeby w przyszłości kojarzono mnie z jakimś oszustem..!