Cześć , mam na imię Seweryn i jestem nowy na forum :695: mieszkam w okolicach Warszawy
Parę lat temu byłem posiadaczem e38 ale tak wyszlo , ze sprzedała się koledze.
wyglądała tak :
http://img402.imageshack.us/img402/5...865resizet.jpg
Ze względu na sentymenty nie wykluczam ponownego zakupu serii 7 aczkolwiek juz nie e38 a e32 ostatnio bardzo mnie urzekła :684:
Niezmiernie miło było poznać niektórych urzytkowników forum w ostatni weekend w Tomaszowie - masaka :razz: :581: hehe
Żeby nie było że wbijam na krzywy ryj (mam nadzieję w piątek smakowało ;D) przedstawiam swoją obecna zabawkę :
BMW e34 540 diamantschwarz
shadowline AC Sznycel :582:
http://img812.imageshack.us/img812/9462/sdc11135f.jpg
http://img20.imageshack.us/img20/5590/2wp3ybm.jpg
http://img542.imageshack.us/img542/6411/sdc11144.jpg
http://img28.imageshack.us/img28/263/sdc11125v.jpg
http://img825.imageshack.us/img825/2328/sdc11152i.jpg
http://img193.imageshack.us/img193/6...2947749686.jpg
http://img32.imageshack.us/img32/853...3668574920.jpg
http://img545.imageshack.us/img545/5...1812391734.jpg
http://img259.imageshack.us/img259/6...372800x536.jpg
czarnula w chwili obecnej przechodzi operację na otwartym sercu. Ac Sznycel V8 zmiania sie w M5 pod machą siedzi już S85 ...
Pozdrawiam :) Dziani

