Olejus czyli Paweł O. wita wszystkich. Jestem posiadaczem BMW 728 E38 z 1996 i ogólnie trzymam luźną linię.
Wersja do druku
Olejus czyli Paweł O. wita wszystkich. Jestem posiadaczem BMW 728 E38 z 1996 i ogólnie trzymam luźną linię.
A Ciebie panie to ja znam :P
A w dodatku profilaktycznie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Taaak myślę że ten I Zlot był pod znakiem słówka PROFILAKTYCZNIE :lol: :mrgreen:
Powienien powstać jeszcze nowy dział co Paweł wymienił profilaktycznie ;-)
Wymiana wymiana , ale zebys widzial ile on spinek uszczelek i wiel wiele wiele innych gadzetow nakupowal profilaktycznie itd :)Cytat:
Zamieszczone przez EVAN CORTEZ
Bylem u niego w drugim mieszkaniu gdzie trzyma wszystko i dolozyc by bude i silnik to bys E38 zlozyl :P :mrgreen: :mrgreen:
profilaktycznie witam i też zaraz się przedstawiam
Za 3 lata zakończy się 10 letni okres części ! ja wszystko będę miał a Wy będziecie piszczeć :mrgreen:
Trolu ale nie widziałeś jeszcze co jest w piwnicy ! :mrgreen:
Spoko przynajmniej wiemy do kogo trzeba zapukać jak czegoś w serwisie zabraknie :mrgreen:Cytat:
Zamieszczone przez olejus
Witaj Olejus :-D Ładny filmik Nam wyszedł :evil: Reżyseria i scenariusz pierwsza klasa.. Nie myślałeś o jakimś pornosie żeby zrobić...?? Ja oczywiście piszę się za kamerę :lol: :mrgreen:
Łuebeehehehe :DCytat:
Zamieszczone przez Kronos
Widze pozytywny humor trzyma to mi sie podoba ja moge byc aktorem ale tylko w mojej 7-demie a wy na zewnatrz hahahah chyba nic nie zobaczycie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Witam Kronos , ja piszę się jako aktor pierwszoplanowy ! :-)
Ej ale to nie ma być perwers... :-P :-P :mrgreen: :mrgreen:
Troll twoja i siódema bubu odpada... Nic nie zobaczymy.. :lol: :lol:
Eeee no to nie wiem pomyslimy
Niestety nie moge nic napisac no bo kobieta siedzi obok :P :mrgreen: :mrgreen:
to jak nie perwers to ja wolę później składać film :-)
Kronos wpadaj na shoutboxa na dole forum pogadamy o szmargałach
uuuu wydaje mi się że trzeba zrobic nowy temat na forum .
Ale Paweł miał takie kurwiki w oczach :mrgreen: ;-)
Ktory ktory ? :mrgreen: :mrgreen:Cytat:
Zamieszczone przez EVAN CORTEZ
HEHE Ty masz okulary więc kurwiki były mniej widoczne :mrgreen:Cytat:
Zamieszczone przez trolu
Hahha no taka mialem nadzieje :mrgreen:
A no to okej nic juz nie mowie :P
Jestem ojcem http://www.youtube.com/watch?v=bMeZHphtFKw
moje gratulacje :)
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!
Swietny bobasek , juz widze mega profilaktycznego fanatyka seri 7 ...
W ostatnich sekundach , widac wyraz twarzy ktory przemawia :
" ty mi tu nie krec filmikow tylko pucuj moja 7ke "
:D :D :pada: :pada:
Cudowne dzieciątko !
Gratulacje :D
dobra robota!
Witam i gratuluje !
Pozdrowienia dla calej szczesliwej rodziny !!!
Moje gratulacje, fajny bobasek :-)
Czekam na filmy z Igorem za sterem Twojej Siódemki :hihi:
gratki :D :D na poczatek kup mu e23 zeby chlopak sie uczyl... ;)
gratki gratki :) fajniutki dzieciaczek :)
Gratulacje Olejus. Jednak co posiadacz siódemki to posiadacz siódemki!! Chłopak jak malowany!
Ufff dobrze że się podał n matke a nie na ojca bo by miał w życiu pod górkę :hah:
G R A T U L A C J E !!!!!!
Jakby co to pytaj śmiało przyjacielu - służe poradą ;)
No moje gratulacje dla całej familii :D .Niech zdrowe rośnie nowe grono miłośników BMW :D :D :D .
Doszło do tego , że połowicznie rozstałem się ze swoją E38. Została sprzedana w rodzinie za cenę 10.000 zł (1996r , czarny schwarz 2 , jasna skóra , 16:9 , mk4 , tuner TV , 2 kpl opon , przebieg 290.000 km do poprawek blacharsko lakierniczych).
Z uwagi na zbliżający się zlot udało mi się jeszcze wynegocjować :D przyjazd e38 haha
A masz już jakieś plany co do następnego autka? ;)
Plany są , jednak na razie nie zostaną one zrealizowane i na kilka mięsięcy będzie w moim posiadaniu auto powiedzmy zastępcze (mało interesujące :D ). Na zlocie chcę się przekonać do E65.Cytat:
Zamieszczone przez Damias
o w morde pamietam inna (lepsza) sytuacje
no ale wiadomo rodzina jest nr1 (na zdjeciu ;) )
w takim razie cos czuje ze Pawel szykuje sie na E65 :D
Dokładnie chodzi mi o to , że w E38 miałem gaz (butla) i każdy wyjazd z dzieckiem kończy się na tym , że muszę zakładać boxa na dach bo w bagażniku tylko 2 walizki (Marzeny) się mieszczą. A ja jadę E38 jak maluchem do bułgari za czasów PRL.Cytat:
Zamieszczone przez 7ka
Dlatego disel E65 mógł by rozwiązać mój problem bagażowy. Albo wiara , że E65 z gazem jest większa niż E38.
X5 jest dobrym rozwiązaniem ale to jednak podwyższone E38 za cenę nowocześniejszego technicznie E65. Za cenę X5 lepsza mogła by być alternatywa VW Touareg bo to phaton podwyższony.
Pawel.. moze jednak lepiej 745i i lpg w kole..
Dokładnie też o tym myślałem , że jeżeli już gaz to tylko w kole. Kiedy ja montowałem gaz to był jakiś tymczasowy zakaz montażu butli w koło.Cytat:
Zamieszczone przez 7ka
wiesz powiem ci ze przy moich kilometrach jest ok -13,5l/100
ale kiedys moze zmienic sie moja trasa..wiec wtedy moze jednak VSI
generalnie na 100km trace do gazu 7 euro..
Olejus wita ponownie.
Olejus czyli Paweł Olejnik wita wszystkich. Jestem posiadaczem BMW E66 i ogólnie trzymam luźną linię :)
Jest fura, jest skóra i jest komóra :
http://www.marzena.com.pl/e66_1.jpg
http://www.marzena.com.pl/e66_2.jpg
http://www.marzena.com.pl/e66_3.jpg
http://www.marzena.com.pl/e66_4.jpg
Olejus, no muszę przyznać że autko super ;).'' Powrót do przeszłości '' ;)