co zalozyc do zmasakrowanej e32
Panowie pomocy bo kazdy gaziarz mowi mi co innego
Mam instalacje zwykla na srube wogole to nie jezdzi tylko kicha pali w miescie srednio 25 lpg no i nie ma mowy o obrotach wiekszych jak 3 tys bo zle sie to konczy.
Benzyna kuleje prawdopodobnie wtryski ale to przede mna :/
Pytanie takie czy jest sens reanimowac stara instalke reduktor itp czy isc po nowsze rozwiazania stag 300 stag 200 czy moze jeszcze jakies inne?
rozbieznosci cenowe sa duze bo jeden za staga 300 chce 2500 .- drugi 3600 .-
jakie najrozsadniejsze rozwiazanie proponujecie ?
przyznam szczerze ze spalanie jest dolujace zwlaszcza ze nie przekraczam 100 km/h
Re: co zalozyc do zmasakrowanej e32
Cytat:
Zamieszczone przez nino
pali w miescie srednio 25 lpg
Spoko moja ma to samo 25 litrów gazu w mieście gdzie ekonomizer średni wskazuje 10 litrów na sto.... mając BMW nauczyłem już się jeździć na jego podstawie jeżeli oczywiście chce śmigać ekonomicznie :) .. dziś byłem u gazownika który grzebie w BMW i ma naprawdę ogromne pojęcie... możliwe że masz za mały reduktor tak jak ja, przewody ze zbiornika za małe no i parę innych tam pierdół.... Mi zakłada sekwencje za 1600 PLN (na bazie starego zbiornika i przewodów). Ja mam dobre zdanie o instalacjach sekwencyjnych ESGi2. Moim zadaniem to dobra cena może dlatego że to moje nie pierwsze BMW i nie pierwszy gaz zakładany u niego. Jeżeli ktoś szuka dobrego gazownika od BMW z Wrocławia to proszę na priv to podam namiary....