Jak w temacie, po raz kolejny,piwko wieczorem w stolicy ;)
1.Dzuda i Edyta
2. Hugo?
3. WojtekD?
proszę wszystkich chętnych i wpisanie się na listę :zywiec:
Miejsce itd do uzgodnienia. Godz myślę ok 18?
Wersja do druku
Jak w temacie, po raz kolejny,piwko wieczorem w stolicy ;)
1.Dzuda i Edyta
2. Hugo?
3. WojtekD?
proszę wszystkich chętnych i wpisanie się na listę :zywiec:
Miejsce itd do uzgodnienia. Godz myślę ok 18?
1. Dzuda i Edyta
2. Hugo?
3. WojtekD?
4. Anatol 50%
akurat mam zjazd, takze chetnie sie pojawie i browarka napije
niestety:(
ja, mimo planów. muszę jechac na wieś...
jest promyk szansy że wrócę w sobotę wieczorem do wawy, ale...
póki co nie liczcie na mnie :( :(
1. Dzuda i Edyta
2. tom0808
3. Anatol 50%
4. Wojtek ??
5. hugo 12%
1. Dzuda i Edyta
2. tom0808
3. Anatol 50%
4. Wojtek 7,5%
5. hugo 12%
6. avecezarave
Myślę że powinno się udać tym razem :-)
czemu nie mozecie robic spotow wtedy kiedy ja mam szkole. akurat dzuda ma szkole, w te tyg. co ja nie mam :P
Brabus...za tydzień też będę więc nie ma co płakać ;)!! Czarek najlepiej bez auta :D
Macie jakieś propozycje co do miejsca ?
to moze sie ustawmy na za tydzien ? wtedy pewnie i Przemo by dal rade podbic ;)
Zapowiada się MEGA SPOT :-)
Za tydzień swoją drogą :D
dobra to ja sie wpisuje na liste za tydzien :D
Hugo,a Ty za 2 tyg na wies nie jedz, tylko dawaj na spota:D
9.12.2011 ??????????
o tej dacie w końcu mówimy?
jak tak to będę!
Bardziej 10 niż 9 :p
Widzę że zainteresowanie tematem jest bardzo mizerne. Przenosimy go na 10-go czy zgodnie z planem w tą sobotę?
Przenieśmy, bo obiecałem żonie, że pójdziemy do kina :)
uuu wojtku jak mus to mus pewnie jakies romansidlo:) za tydzien to i ja zagladne do was:)
No dobra,to za tydzień 10.12.11
Hmmm mam nadzieję że również uda mi się tam przybyć :-)
Ja już tez zalatwilem sobie wolny 10.12 więc tym razem na piwo i ja zawitam :)
no!!!
szykuje się większy spocik niż ostatnio :)
pozostaje poprosić naszego przyjaznego Admina o zmianę tytułu wątku na datę 10.12.2011 (moze ktoś jeszcze by znalazł temat i sie dołączył)
oraz znaleźć lokal który w sobotę przyjmie nas w swoje skromne progi, jako ciekawostkę powiem że 10. grudnia jest GRANDE DERBI i nie wyobrażam sobie nie obejrzeć meczyku :) ale mecz jest o 22.00 więc podejrzewam ze nie wszyscy dadzą radę tak dłuuugo wytrwać :D:D:D
jeśli w miarę szybko wyklaruje się lista i liczba chętnych postaram się zarezerwować odp ilość miejsc w BIERHALLE w C.H. Arkadia
Jak już wspominałem ja sie piszę. Kto nastepny????
Ja też z Edytą...
Że się tak nieśmiało zapytam. Czy może na 16.12. spocik przedświąteczny byśmy przesunęli, bo 10.12. chyba nie dam rady (rodzinne uroczystości) ??
Może będę miał już kalendarze ;D
na 10.12 tez sie pisze, 16.12 raczej mi nie pasuje ;/ tymbardziej ze niektorzy pewnie w sobote pracuja, wiec tez moze byc im ciezko tak w piatek wieczorem balowac.
Ups - przepraszam, myślałem o 17.12 lub nawet 18.12. !!!
Ja tez sie pisze :)
Ja jedynie będę w ten weekend w waw,potem już za rok :D(czyt pierwszy weekend 2012r)
ja tam samo jak Dzuda, w ten weekend ostatni zlot mam, pozniej dopiero 7-8 styczen :D
ee panowie to w koncu jak? ustawiamy sie cos nie cos czy raczej niet?
Ja jestem zwarty i gotowy :)
BĘDĘ !!! tylko gdzie i i której ??
dobra ludziska.
zmotoryzowani zbiórka na parkingu żółtym na poziomie -2 w C.H. Arkadia godz. 17.30
niezmotoryzowani też mogą się zebrać tam a okolo 18.00 pójdziemy do BIERHALLE w razie braku miejsc mam w odwodzie 200m od arkadii inny tańszy bar!
1. pawełM.
2. WojtekD
3. hugo
4. dzuda & edyta
5. avecezarave ???
6. brabus ???
7. tom0808 ???
8. anatol ???
ktoś jeszcze? wszyscy pewni? potwierdzać, raz!!!!!
Ja odpadam :/ Będę dzisiaj w waw ale jutro po południu zwijam się z waw bo jadę w nd o 3rano na giełdę samochodową....
Tak że do zobaczenia za rok :D
Ja będę raczej na czas :-)
Dzisiaj chyba odpadam na 18 lece na stadion wiec ciezko bedzie
haha dobrze że mnie ogarnąłeś Wojtek :D sie zakreciłem ;D
Wiec widzimy sie na parkingu :)
poprawilem troche liste gosci - pacnal by tu ktos jakis numer kontaktowy - bo nie wiem czy sie ogarne na czas - duzo bedzie niezmotoryzowanych? bo sie zastanawiam czy przyjechac samochodem czy mza :D
aaa i jesli juz bar - to lepiej ten tanszy - bo budzet studenta jest ottro ograniczony:D
1. pawełM.
2. WojtekD
3. hugo
4. brabus
5. leon740i
6. avecezarave ???
7. tom0808 ???
8. anatol ???
Ja potwierdzam przybycie i będę po 18 pewnie bez auta :)
no to juz jednego kompana do piwa mam^^