Jako nowicjusz chcialem sie przywitac i powiedziec dziendobry.
Moje malenstwo to 735i, rok 1997, kupione od szefa na drugi dzien po tym jak dal mi sie przejechac. Czyli poprostu sie zakochalem :P
Wersja do druku
Jako nowicjusz chcialem sie przywitac i powiedziec dziendobry.
Moje malenstwo to 735i, rok 1997, kupione od szefa na drugi dzien po tym jak dal mi sie przejechac. Czyli poprostu sie zakochalem :P
Witam i o fotki proszę no i coś więcej o aucie i o sobie :)
Mam 25lat, mieszkam i pracuje w Carrigaline, z zawodu i zamilowania jestem mechanikiem samochodowym, lecz jak na razie zajmuje sie czyms innym. (kierowca zaopatrzeniowiec)
Witam :)
witam ;)
Siemka...
Witamy na pokładzie :)
Bywasz w Polsce? Kurde, chciałbym się kiedyś przejechać taką E38 z kierą po prawej, to musi być niezły fun :cool:
Edit:
Wow, widzę że ciekawej muzy słuchasz sobie podczas jazdy! ;D j/k
Witam i pozdrawiam
witam ;D
no muza niezla w tle ;D
witam! ladniutka... :)
Fajna, tylko jakos takos kierownica chyba nie po tej stronie :D <zartuje> Bardzo ładne wnetrze:) wogole cała Bumka fajniutka
Pozdrawiam
witam, strasznie podoba mi sie takie zgranie kolorkow :) wnetrze i lakierek
pozdrawiam
ello
Witam serdecznie :)
witam i ja :D ładne połaczenie kolorów..... no i łatwo sie zakoc***esz :D :D :D
@michał 5000 Ty wszystko wypatrzysz nawet muze :D
Witam
Ładny środeczek :)
Witam
piękne auto
jak do tej pory nie spotkałem osoby która by wsiadła do tego auta i chciała wysiąść :)
ja kupiłem swoją trzy miechy temu i do tej pory miałem 8 czy 9 ofert kupna :D
ludzie się zakoc***ą w tych samochodach :)
pozdrawiam i gratuluje nabytku :)
Witam i czekam na więcej fotek ze środka bo dość obiecująco się zapowiada...
:) witam i pozdrawiam, ja tez lubie topples ale na plazy ;D
heh, nawet jak dotyczy Twojej żony/partnerki?? ;DCytat:
Zamieszczone przez saulinek
WITAM :cool: