Rano dzwoni Elvis siema siema dziś jadę do piaseczna jak będę wracał to spotkajmy się , no to ok :D
spotkaliśmy się. Towarzystwo nie liczne ale zacne
Wersja do druku
Rano dzwoni Elvis siema siema dziś jadę do piaseczna jak będę wracał to spotkajmy się , no to ok :D
spotkaliśmy się. Towarzystwo nie liczne ale zacne
No to pięknie :) Gratuluję spta. Pokaż fotki i tu.
Jechał do Piaseczna k/Wawy ??
No a ja w Piasecznie siedziałem i sobie w garażu świece wymieniałem z nudów .........:confused:
tak ,a to jest jeszcze inne piaseczno ?
Anatol szkoda że nie wiedziałem byłby podwójny spot :D
mam jakies problemy z załadowaniem zdj , jutro powalcze z nimi
ja fotki widziałem. i jest dobrze. biała e32 na 18' alpinkach...
miodzio
tylko ta czarna... :D:D:D
masz coś do czarnej ?
Witam ,dziękuję za sympatycznego spota :cool: zapodaje parę fotek.
Fotki prawie wszystkie z lewej strony , Jarek tak prosił nie wiem dlaczego :D
Najpierw opłakany stan mojej lali po drogach mazowieckich ,a potem po małym myciu na tejże myjni
http://img88.imageshack.us/img88/210/imgp2805f.jpghttp://img854.imageshack.us/img854/7528/imgp2804j.jpghttp://img210.imageshack.us/img210/4985/imgp2807g.jpghttp://img406.imageshack.us/img406/4448/imgp2806.jpghttp://img266.imageshack.us/img266/5724/imgp2812u.jpghttp://img221.imageshack.us/img221/9933/imgp2811v.jpghttp://img848.imageshack.us/img848/9292/imgp2810gv.jpghttp://img207.imageshack.us/img207/3057/imgp2809s.jpghttp://img685.imageshack.us/img685/8634/imgp2813f.jpg;)!!
GRATKI chłopy spota :rofl::
kurde tam nawet myjnia wyglada jak klub go go
nastepnym razem pisze się na spota u was :)
zastępstwo na czas naprawy felgi
kurcze szkoda ze niewiedziałem wczesniej bo bym aparacik wzioł a tak foty kiepskie Załącznik 3645Załącznik 3646Załącznik 3647
Nie planowane spociki jednak mają swój urok :D Gratki ;)
U jarka jak zwykle maska w "górze" "707"
;)
No no naprawdę ładna biała bardzo fajnie wygląda a do tego jeszcze ta blenda i Alpinki ;)!!
hej jarek gdzie twoje foty :):):)
Jarek pewnie koło wymienia ,albo od spota u laski siedzi :zakochani::zakochani:
czyli zaginoł w akcji :) hej elvis jak droga powrotna :)
Droga powrotna super , mały ruch był :)
żyje ale nie wiem czemu nie mogę wrzucić fot do servisu hostingowego założe sobie 2 konto i spróbuje wieczorkiem