Kupiłem czarne BMW 740i z '97. Jestem zachwycony.
Od tej pory: TYLKO BMW !
Pozdrawiam wszytskich
Wersja do druku
Kupiłem czarne BMW 740i z '97. Jestem zachwycony.
Od tej pory: TYLKO BMW !
Pozdrawiam wszytskich
Witam, cieszę się, że się cieszysz ale może coś więcej o aucie i jakieś fotki?
Witam,
Wrzuć jakieś fotki autka
Witaj! Ta radosc minie Ci jak zajedzies na stacje ;) Zartowalem :) Gratuluje V8 i pochwal sie zdjeciami.
Witam :)
Postaram się wrzucić jakieś foty po weekendzie.
Auto sprowadzone z Niemiec.
Matraks, radość mi nie minie, bo jest gaz :) Także o koszta się nie martwię. P
witam daj fotki kolejnej 7er z wawy:)
Witamy na forum i o zdjęcia prosimy
Powitać serdecznie ;)
witamy. jakieś zdjecie by sie przydało:D
Rąsia ;)
Miałem nadzieję ,że na drugiej stronie zobaczę fotki 740 a tu ...niiiiiiimaaaaaaaaa-będę czekał ;)
Co do gazu-no fakt tanio się jeździ , no ale nie każdy go preferuje -najważniejsze , że Ciebie jako właściciela urządza :)
Pozdro wielkie i zarzuć te foty bo przy tej okazji będzie można i komenta dać ,oraz podziwiać Twą 7er , a i może dać Ci pomysła na jakiegoś moda, cóś doradzić itp ;p
3ym sie ;)
Pozdrawiam i czekamy na foty
W I T A M i popieram SILENT-A - gaz w BMW :fie: