http://www.youtube.com/watch?v=k6Me5sxGT8U
Wersja do druku
A widzialem wlasciwie to ni wiem czy sie smiac czy plakac :P
:shock: Jak kierowca ładnie trzyma kierownice 8-)
Nuta jest dobra !!
Najlepsz jest ta laska w neonach :mrgreen:
Cziornyj Bumier, cziornyj Bumier - on wsiegda ze mnoj... :-)
Nie wiem czy wiecie, ale ta piosenka ma nieco glebsze korzenie...
Szal na czarne E38 zaczal sie w Rosji po filmie BUMER (Bumier) w rezyserii Pietra Busłowa z 2003 roku - od tamtej pory Rosjanie pilnie poszukuja wlasnie E38 :-)
Fotka okladki DVD:
http://img442.imageshack.us/img442/7874/bumerrc2.th.jpg
Wiec koledzy, posiadajacy "Bumiery" w czarnym kolorze - dobrze je ubezpieczcie!!! :mrgreen:
Bumer to dobry film ! w pierszej części jest przed liftem a w drugiej po lifcie ... mega :
http://www.youtube.com/watch?v=SbNOjaEh-ZU
http://www.youtube.com/watch?v=0wlHY9DaubQ
Film dobry...
Szczegolnie na uwage zasluguje muzyka autorstwa Sznurowa (Leningrad)
Taka ciekawostka :-)
a o filmie to ni wiedzialem ciekawostka
dobre trzeba by ogladnac moze fajne
Wczoraj obejrzałem film Bumer, oraz 2 cześć która nie jest już taka fajna nak pierwsza... Pierwszy film jest genialny i polecam ale nie ze względu na samochód tylko ciekawą fabułę mimo braku jakiś efektów specjalnych wciaga i trzyma w napieciu cały czas niesamowicie sie to ogląda jest zupełnie inny niż amerykańskie filmy, typowy klimat rosji jest troche czarnego humoru. na koniec fatalne zakończenie i trochę szok... polecam każdemu fanowi bmw 7 to obejrzec
http://www.cda.pl/video/1319639c
Troszkę odkurzyłeś historię.:biggrin1:
Odkop roku :thumb: darek jesteś naczelnym archeologiem forum :biggrin1:
Wiem ze to jest odkop ale na prawdę film ma śmieszny nakład finansowy a ogląda się go niesamowicie i dużo lepiej niż nie jeden amerykański film z masa efektów
wczoraj spać nie mogłem i oglądałem w nocy go..