-
Witam!!
-
Fajnuisia ale kto cię taką kwadraciarską tablicą z tyłu pokarał... ;D
-
Pokarało go USA.Bo to na stany szły takie kwadratowe tablice...Fajne te lampki w zagłówkach :D
-
No ładny ... kajak ;)
Zrób ładną sesyjke i lepiej wklej foty zamiast linków ... :]
-
-
-
-
siemaneczko
;D ładny rybka :hah: :hah:
kwadratowa tablica ffajna sprawa ja chciał bym miec taka
zawsze jakas odskocznia od normalnośći
pozdrawiam
http://img89.imageshack.us/img89/7499/2peryki3.jpg
-
kwadratowe sa fajne , ale nie w polsce :D
Jak bysmy mieli ladniejsze odrazu bym montowal blendy usa ...
A swoja droga witam :)
-
Witam ladne siedem :) CEZARY ale ta twoja rybka w bikini :D bije rekordy ;D ;D
-
Witam.
Ładna siudemeczka.
Pozdrawiam.
-
Witam ,z Lubuskiego hm obecnie jestem w Lubuskim a skad dokladnie??
-
-
A gdzie jest Sukechow ja obecnie jestem w Szprotawie.
-
20km od zielonej góry, 50km od szprotawy
-
-
-
-
-