Witam.
Moja bunia to E32 m30b30 z 90 roku.
Mieszkam w Puławach, 10 km od Kazimierza Dolnego.
Zajmuję się elektryką i elektroniką samochodową.
W razie problemów służę pomocą forumowiczom.
Wersja do druku
Witam.
Moja bunia to E32 m30b30 z 90 roku.
Mieszkam w Puławach, 10 km od Kazimierza Dolnego.
Zajmuję się elektryką i elektroniką samochodową.
W razie problemów służę pomocą forumowiczom.
Powitać na forum 7er :)
Witam :)
Cześc seban ;)
witam, jakies foto bedzie? :peace:
Powitać kolegę
Witamy,Daj fotki autka ;)
Witaj na forum :)
Witam serdecznie :)
Witam, czasem bywam w Kazimierzu, może kiedyś warto tam spota zrobić :)
Coś mi nie wychodzi wrzucenie zdjęcia. Wyskakuje komunikat - Błąd podczas wysyłania.
Link do zdjęcia na fotosik:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...874f5ab0c.html
Z tym spotem to nie jest głupi pomysł. Świetne rejony turystyczne. Z noclegiem nie ma problemu.
Witam kolejnego fana BMW:)
Witam kolejne e32:)
Witam kolegę ;)
Witam, e32 to słuszny wybór :)