coś dla fanów e32
http://allegro.pl/bmw-730-i-skala-1-18-i1425039011.html
Wersja do druku
coś dla fanów e32
http://allegro.pl/bmw-730-i-skala-1-18-i1425039011.html
Chyba bita była bo widać fałdy na błotniku :D
Ja szukam modelu do sklejania właśnie e32 ale chyba nie robili takiego ;/
hahaha modelik bity hahhahahha
A ja czekam na taką samą tylko nówke sztukę z salonu :) Zastanawiam się gdzie można do niej kupić szeroki grill czy inne kółka..
Jak nie robili, jak robili:D I to w dwóch różnych wersjach :)
http://img51.imageshack.us/img51/476/461640482.jpg
http://img806.imageshack.us/img806/5059/463649863.jpg
Zdjęcia z mojej "kolekcji"
Taką w pakiecie Zendera mam i czeka na złożenie. A do tego 2 szt. e38 740i i 750 il 1/24 firmy Paul's Model Art:eyebrows:
mam ten model minichamps hehe, ładnie się na półce prezentuje
Ja czekam na ładną pogodę to się minichampsem pochwalę ;p
Pakiecik Zender na 750iL miażdży :D