3,5 roku minelo jak jeden dzien ;) wiec witam wszystkich
Wersja do druku
3,5 roku minelo jak jeden dzien ;) wiec witam wszystkich
Hello. No nie może być ;), Michaś się w końcu przedstawił ;D. No fakt lepiej późno niż wcale ;). To jeszcze zapodaj parę fotek tej twojej 730.
Witaj witaj:)
Witam :) Zgadam się z Joe parę fotek by sie przydało tak świetnego auta jakim jest 7er :)
Witaj Michale:)
Czy to ten Michaś co to to To wpadł na sekundę ?? :D :D hej Michaś miło było poznać na żywo . Bunia jest sliczna :D Do następnego spota :D
Witam serdecznie :)
Witam serdecznie
czekamy na zdjęcia
zdiecia juz sa w spocie wigilijnym ;) zaraz jesli moge i autor sie nie obrazi wkleje pare odpowiednio spreparowanych ;)
Myśle ,że nerkro - paparazzi nie będzie miał nic przeciwko temu :D Jak co to obalicie małe co nieco i git :D :D
z przodu ;)
http://img27.imageshack.us/img27/8950/bunia.png
z tyłu ;)
http://img443.imageshack.us/img443/6195/bunia3.png
profil ;)
http://img46.imageshack.us/img46/956/bunia2.png
w akcji ;)
http://img811.imageshack.us/img811/1700/bunia1.png
z kierowca ;)
http://img697.imageshack.us/img697/5023/obraz022cq.jpg
tylko sie nie smiac ;) z buni oczywiscie bo kierowca ma poczucie humuoru hehehe
p.s. w lato na 18" lata a kierowca w krótkim rękawku ;)
dorka nie pamietam zebysmy wpadli hahahah ;) hmmm przeciez nie pilem nic, ale nie bede sie spieral hehehe
dawid86 zgadzam sie ze 7er to sliczne auto i widze ze jestes dyplomata hahaha nie obraziles mojej buni przynajmniej ;)
p.s. i tak jest najlepsza!!!! BO MOJA ;) hahaha
no i koncowek nie widac zbytnio to moze przeciwnicy tego rodzaju unowoczesnien mnie nie skresla odrazu ;)
Łomatko - a cóż się stało, że na taki radykalny krok się zdecydowałeś :) ?? Witam serdecznie :)
witam , pozdrawiam :)
Hej :) Witam i ja
Witaj. Zacne 7-er ;)
wojtek tak bywa czasem ;) raz chcesz byc nieznany raz musisz sie wypromowac hahahaha zartuje oczywiscie, mysle ze wiele osob sie przewija po tym forum, ale dla stalych bywalcow/wyjadaczy tego forum jestem kojarzony bardziej lub mniej tak czy tak ;). wiec jak o mnie mowicie ( nieważne czy dobrze czy zle ) to lepiej jakby "nowi" wiedzieli o kim mowa cio ? po co maja kogos innego podejrzewać o oszczerstwa i smiechawy kierowane w moim kierunku ;)
proyer dziekuje ;) pierwsza pochwala wpadla ;) olejus dawno sie nie widzielismy ;)
Powitać serdecznie:)
Witam, małe te zdjęcia ;p
Witam i pozdrawiam :)
noge tylko? liczylem na wiecej ;) hahahah myslalem ze w leb mi dasz np ;)
Michaś niestety mam ręce związane aby to uczynić Twoja becia Ciebie ratuje :D Po za tym Twoja głowa jeszcze się przydać musi do rad w sprawie nerkrowych pytań :D :D spoko loko:D :D