Witam. Mam na imie Piotrek i jestem z okolic Nowego Dworu Maz. zostałem niedawno posiadaczem BMW 728i e38 z 1996 roku, w aucie jest kilka rzeczy do zrobienia ale jak narazie jestem bardzo zadowolony.
Wersja do druku
Witam. Mam na imie Piotrek i jestem z okolic Nowego Dworu Maz. zostałem niedawno posiadaczem BMW 728i e38 z 1996 roku, w aucie jest kilka rzeczy do zrobienia ale jak narazie jestem bardzo zadowolony.
Witam ;) i dawaj fotki :D
witam :)
witam czekamy na fotki :]
Witam
Powitać :)
Witam :)
Rąsia ;)
Nawet jak już wszystko zrobisz ,to i tak będziesz miał dużo do zrobienia (mam na myśli detale i te smaczki ,które wywołują uśmiech na twarzy każdego posiadacza 7er :D )
Pozdro :]
Siemka ;)
Witam :)
Witaj Piotrek ;)
Witam :)
Witam
Witamy.
Witam
Siemanko :)
wrzucaj zdjęcia :)
Hey :D
Nie moge wrzucić żadnej fotki bo wywala komunikat: Limit na wszystkie załączniki na tym forum został przekroczony, chyba że coś żle robie ?